Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą aktywnego wypoczynku! Każdy - zarówno początkujący jak i zaawansowany znajdzie na naszych wyjazdach coś dla siebie! Nowe osoby uczymy od podstaw, zaawansowane mają okazję sprawdzić swoją technikę pod okiem instruktora.

Charakter naszych wyjazdów jest wyjątkowy, do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, otaczamy go opieką, motywujemy do ćwiczeń, wspieramy. Podczas wyjazdu jest okazja zapoznać się z nowymi ćwiczeniami i przyrządami do ćwiczeń. Jest to czas dbania o swoje ciało, nabierania kondycji, ale również relaksu i odpoczynku.

Nasze wyjazdy to okazja, żeby pobyć ze sobą i innymi, w naturalnym, pięknym otoczeniu gór lub morza. To okazja do spacerów brzegiem plaży czy wyjątkowymi dolinami. To oglądanie wschodów i zachodów słońca, to nocne marsze Nordic Walking dla chętnych. Każdego dnia czeka nas też dawka ćwiczeń fitness, cross fit, Gymstick czy body ball  - większa lub mniejsza - w zależności od rodzaju wyjazdu.

Każdy wyjazd charakteryzuje się unikalną atmosferą, to spotkanie z przepiękną naturą i drugim człowiekiem. Podczas takiego pobytu jest czas aby zachwycić się otoczeniem, ze spokojem kontemplować góry lub morze.

Każdy uczestnik naszych wyjazdów otrzymuje specjalny 5% rabat na zakupy w sklepie internetowym!

Zapraszamy!
Ekipa Nordic Sport & Events

 

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.