Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą aktywnego wypoczynku! Każdy - zarówno początkujący jak i zaawansowany znajdzie na naszych wyjazdach coś dla siebie! Nowe osoby uczymy od podstaw, zaawansowane mają okazję sprawdzić swoją technikę pod okiem instruktora. Charakter naszych wyjazdów jest wyjątkowy, do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, otaczamy go opieką, motywujemy do ćwiczeń, wspieramy. Podczas wyjazdu jest okazja zapoznać się z nowymi ćwiczeniami i przyrządami do ćwiczeń. Jest to czas dbania o swoje ciało, nabierania kondycji, ale również relaksu i odpoczynku.

Wakacje w górach Wakacje nad morzem

Nasze wyjazdy to okazja, żeby pobyć ze sobą i innymi, w naturalnym, pięknym otoczeniu gór lub morza. To okazja do spacerów brzegiem plaży czy wyjątkowymi dolinami. To oglądanie wschodów i zachodów słońca, to nocne marsze Nordic Walking dla chętnych. Każdego dnia czeka nas też dawka ćwiczeń fitness, cross fit, Gymstick czy body ball - większa lub mniejsza - w zależności od rodzaju wyjazdu.

Każdy wyjazd charakteryzuje się unikalną atmosferą, to spotkanie z przepiękną naturą i drugim człowiekiem. Podczas takiego pobytu jest czas aby zachwycić się otoczeniem, ze spokojem kontemplować góry lub morze.

 Zapisz się już dziś wybierając sposób poniżej:

  • wypełnij formularz
  • zadzwoń 506 249 504
  • napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnik naszych wyjazdów otrzymuje specjalny 5% rabat na zakupy w sklepie internetowym!

Zapraszamy!
Ekipa Nordic Sport & Events

Aktywny weekend Grupa w Tatrach