WEEKEND AKTYWNO - ROZWOJOWY DLA KOBIET "PROJEKT REAKTYWACJA"

Właśnie dla Ciebie przygotowałam październikowy, aktywno-rozwojowy pobyt weekendowy w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w specjalnej, autorskiej formule Projekt Reaktywacja.

Jeśli potrzebujesz aktywnego wypoczynku i chcesz spędzić czas w kobiecym gronie i rozwojem osobistym w tle, jeśli chcesz podarować sobie czas na wzmocnienie pewności siebie i na zrelaksowanie się to zapraszam Cię na wspólny wyjazd do Jury!

Czeka Cię duża dawka pozytywnej energii w postaci warsztatów, zarówno dla ciała i umysłu. W programie 3 intensywne dni doświadczania siebie w bezpiecznej atmosferze i w naturalnym środowisku w połączeniu z aktywnością fizyczną.

FITNESS / NORDIC WALKING

Na dobry początek dnia czeka Cię energetyczna dawka fitnessu, który pobudzi wszystkie Twoje komórki do działania. Już ja się tym zajmę:)

Będziemy używać przyrządów takich jak Gymstick czy kije do Nordic Walking aby wzmocnić Twoje ciało, poprawić kondycję i samopoczucie.

Bajkowy krajobraz jury krakowsko - częstochowskiej będzie nam służył jako tło do spotkania z Nordic Walking w różnych odmianach. Dostaniesz ode mnie wskazówki dotyczące poprawnej techniki, nauczę Cię i poprawię - zadbam o Twój styl marszu.

WARSZTATY ROZWOJOWE
W bezpiecznym gronie i komfortowych warunkach będziemy odkrywać to co ukryte i jeszcze nieuświadomione. Podczas części rozwojowej przyjrzymy się jakie są Twoje mocne strony i jak je wykorzystać w życiu codziennym. Odkryjemy w Tobie to, co nieznane i zmotywujemy do realizacji celów i marzeń. Stworzysz Mapę Marzeń, która uruchomi w Tobie nowe pokłady siły i skieruje na nowe drogi.

TERMIN: 18-20/10/2021

MIEJSCE: Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska

CENA: 590 zł/osoba

 

PROGRAM:

Piątek

Przyjazd i zakwaterowanie uczestników do godz.19:00
19:00 - 20:00 powitalna kolacja - poznajemy Was a my poznajecie nas:)

Wieczorna integracja w przyjaznej atmosferze - to wieczór gdzie osobiście Cię przywitamy, posłuchamy o Twoich oczekiwaniach, powiemy o sobie, (dla chętnych: lampka wina)

Sobota

08:00 - 09:00 energetyczna dawka fitnessu na powitanie dnia - zadbam o to żebyś się obudziła, rozkręciła, nabrała energii po to abyś jak najwięcej wzięła z pobytu dla siebie

09:00 - 10:00 śniadanie

10:30 - 12:30 Nordic Walking, aktywnie poznajemy okolicę (w programie interwały, ćwiczenia, gry i zabawy w parach oraz dużo wyzwań przygotowanych specjalnie dla Ciebie

13:00 - 17:00 Warsztat rozwojowy “Odkryj swoją moc i zacznij działać" - wyjątkowy warsztat, który odkryje w Tobie to co nieznane i zmotywuje do nowych działań

17:30 - 18:00 obiadokolacja

18:00 - czas wolny (zasłużony wypoczynek) a następnie niezapomniana wieczorna integracja z podsumowaniem dnia, zabawami i z pozytywną informacją zwrotną od współuczestniczek!

Niedziela

08:00 - 08:45 energetyczna dawka fitnessu na powitanie dnia - czas na rozruch i sportowe powitanie dnia - gwarantuje szybkie przebudzenie przy porywającej muzyce

09:00 - 09:45 śniadanie

10:00 - 13:15 warsztat rozwojowy "Mapa marzeń" - stworzysz własną mapę marzeń, która będzie przypominać o Twoich pomysłach na siebie, porzuconych pasjach, uruchomi w Tobie i siłę i entuzjazm oraz pokaże Ci jak zmienić marzenia w cele

13:30 - 14:15 obiad

14:30 - 17:30 Jurajski Nordic Walking - ostatni trening i sesja fotograficzna w romantycznym otoczeniu zamku w Ogrodzieńcu

18:00 pożegnanie, wymieniamy doświadczenia z pobytu, dzielimy się przeżyciami. Wyjazd.

 

KORZYŚCI:

 • zwiększenie świadomości swoich potrzeb
 • czas na pełne skupienia na sobie
 • znaczne podniesienie Twojego poziomu witalności i aktywności życiowej
 • opanowanie techniki Nordic Walking w stopniu co najmniej dobrym
 • zdecydowana poprawa samopoczucia wywołana dużą ilością przebywania w naturze, dużej ilości pobudzających ćwiczeń, gier i zabaw na świeżym powietrzu
 • zwiększenie świadomości i możliwości ciała dzięki ćwiczeniom na nowych przyrządach oraz w nowych otoczeniu

DOPŁATY: Brak

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami
 • 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 kolacja, 1 obiad
 • 2 lunche
 • ubezpieczenie NNW
 • sprzęt na czas ćwiczeń
 • treningi fitness i nordic walking
 • warsztaty rozwojowe

ZALICZKI: Zaliczki w kwocie 200 zł płatne na 30 dni przed wyjazdem. Pozostała część kwoty płatna 14 dni przed wyjazdem. Wpłaty prosimy kierować na dane firmy i numer konta podane na dole strony lub w sekcji KONTAKT.
W tytule przelewu należy podać nazwisko, termin i miejsce wyjazdu.

WARUNKI: Wyjazd odbędzie się w przypadku zebrania grupy min. 10 osób. W innym przypadku osobom zapisanym na dany termin zostanie zaproponowany inny termin i/lub miejsce wyjazdu.

DOJAZD: Dojazd we własnym zakresie. Jeśli są Państwo chętni do wspólnego podróżowania z innymi uczestnikami wtedy prosimy o taką informację – pomożemy w skontaktowaniu się.

 Zapisz się już dziś wybierając sposób poniżej:

 • wypełnij formularz
 • zadzwoń 506 249 504
 • napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TRENERKI:
Magdalena Melerowicz - Certyfikowany trener (Certyfikat trenerski potwierdzający kompetencje odpowiadające European Qualification Framework EQF 5) i współprowadząca Ośrodek psychoterapii STREFA ROZWOJU. Pracuje jako niezależny trener prowadząc warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych. Uważa, że ostatecznie wszyscy jesteśmy do siebie bardzo podobni, mamy podobne potrzeby i pragnienie zmiany na lepsze. I między innymi właśnie dlatego ogromną satysfakcję sprawia jej współorganizowanie przestrzeni do rozwoju; przekonywania innych do tego, by zacząć wreszcie działać, a nie tylko o tym myśleć. A wszystko to z dużą dawką entuzjazmu i humoru.
Aneta Dowiedczyk - Certyfikowany trener (Certyfikat trenerski potwierdzający kompetencje odpowiadające European Qualification Framework EQF 5). Właściciel Nordic Sport & Events. Od 2006 roku regularnie uprawia Nordic Walking i zaraża innych pasją do marszów z kijami. Porusza cały kraj promując Nordic Walking gdzie tylko się da, włączając w to media, kina, teatry, stadiony, plaże, górskie doliny i leśne ścieżki. Z kijami chodzi szybko i dynamicznie a na szkoleniach uczula instruktorów na komfort i bezpieczeństwo uczestników ich grup oraz sposób prowadzenia zajęć. Jej motto treningowe to: dostrzec drugiego człowieka, poznać jego potrzeby i nauczyć Nordic Walking. Uwielbia fitness i jego intensywne odmiany w tym Cross fit, Gymstick oraz Deep Work. Znana z poczucia humoru, pozytywnego podejścia do życia i sierżantowania :)