1 maja obchodziliśmy 12 urodziny! Przy okazji świętowania kilka refleksji, które przychodzą do głowy jubilatowi:

- z roku na rok co raz więcej osób uprawia Nordic Walking - czy jednak robi to poprawnie zależy w dużym stopniu od kontaktu z instruktorem. Naprawdę warto sprawić aby nasza technika była poprawna i efektywna a to najłatwiej osiągnąć właśnie dzięki kilku lekcjom z trenerem.

- sprzęt do Nordic Walking jest powszechnie obecny - wybierajmy profesjonalne marki (Exel, LEKI, KV+, Gabel, Fizan), które mają przemyślane i opatentowane rozwiązania. Kije z marketu czy tanie kije z allegro to sprzęt na parę razy. Warto kupić sprzęt raz, tak aby wystarczył na kilka lat.

- szkolenia instruktorskie - podobnie jak sprzętu - szkoleń na instruktora jest już całkiem spory wybór. Czym się kierować przy wyborze szkoły? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na doświadczenie szkoleniowca, ile lat trenuje, ile lat szkoli, jakimi sukcesami może się pochwalić, czy ma zarejestrowaną szkołę/działalność, czy nie jest to przypadkiem tylko szkolenie on - line? Wiele szkół robi kursy profesjonalnie, wybierajmy tak aby uzyskać jak najwięcej wiedzy z danego szkolenia.

A na koniec przemyśleń dziękujemy Wam za zaufanie i obecność! Jesteśmy dla Was! Będziemy nadal kontynuować propagowanie Nordic Walking, bawić Was na eventach, szkolić instruktorów i oferować Wam najlepszy i profesjonalny sprzęt do różnych aktywności.