Przez cały rok zapraszamy na treningi indywidualne w Warszawie. Takie zajęcia to świetny pomysł na prezent dla rodziców i bliskich, których zdrowie i kondycja są dla nas ważne. Nasz instruktor przyjeżdża na miejsce, dobiera sprzęt, uczy techniki, mówi o zaletach Nordic Walking. Zajęcia trwają 60 min. i kończą się rozciąganiem.

Proponowane miejsca spotkań: Warszawa i okolice a w szczególności: Ursynów - Las Kabacki, Pola Mokotowskie, Piaseczno lub inne miejsca po uzgodnieniu.

Dlaczego warto zapisać się na treningi do nas?

  • Reagujemy na Państwa zapytania o treningi natychmiast - nierzadko otrzymujecie od nas odpowiedź w ciągu kilku minut
  • Grafik zajęć dopasowujemy ściśle do Państwa potrzeb - nierzadko pracujemy we wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych
  • Z pasją i zaangażowaniem i uśmiechem podchodzimy do każdych zajęć i każdej osoby
  • Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak szybko i efektywnie nauczyć poprawnej techniki
  • Przeszkoliliśmy autentycznie tysiące osób
  • Ponieważ słyniemy również z poczucia humoru na naszych zajęciach zawsze otrzymujecie od nas dodatkową porcję energii w postaci dużej ilości wspólnego śmiechu

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich. Bony dostarczamy przez e-mail bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

"Od 11 lat uczę techniki Nordic Walking każdego, kto chce zacząć używać kijów poprawnie i efektywnie. Często spotykam się z opiniami, że mimo prób samodzielnej nauki techniki na podstawie książek czy internetu nic nie zastąpi kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje błędy, eliminuje złe nawyki i daje cenne wskazówki. Zachęcam Państwa do zajęć indywidualnych, które sprawią, że Nordic Walking stanie się Państwa sposobem na zdrowie i kondycję." Zapraszam Aneta Dowiedczyk, instruktor Nordic Walking.

Zapisy i dodatkowe informacje:
Aneta Dowiedczyk tel. 506 249 504
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.