Szkoła Instruktorów Nordic Sport zaprasza na autorskie szkolenia:
* 1-dniowe (w przypadku grupy do 5 osób) / 2-dniowe (powyżej 5 osób) kursy na instruktora Nordic Walking 
** 1-dniowe kursy podnoszące kwalifikacje instruktora Nordic Walking: Instruktor Doskonały

Szukasz szkoły instruktorów, w której otrzymasz praktyczne narzędzia, dzięki którym od razu zaczniesz prowadzić własne grupy, gdzie otrzymasz sprawdzone sposoby na efektywne metody nauczania techniki, gdzie nauczą Cię chodzić poprawną techniką Nordic Walking? Zapisz się na kurs Instruktora Nordic Walking w naszej Szkole.

Jesteś instruktorem Nordic Walking i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje, nabrać doświadczenia i ostatnich szlifów przed własnymi treningami, chcesz nauczyć się występować publicznie, sprawdzić się w ćwiczeniach dotyczących pracy z różnymi grupami? Chcesz poszerzyć swoją bazę ćwiczeń, gier i zabaw - dołącz do kursu Instruktor Doskonały!

Zapraszamy do Szkoły Instruktorów Nordic Sport! Działamy na rynku szkoleń instruktorskich już od 2007 roku. Przeszkoliliśmy setki instruktorów, stworzyliśmy autorski, skuteczny program szkoleniowy. Zapraszamy na szkolenia 1 i 2-dniowe! Więcej godzin praktyki to większe doświadczenie i większa efektywność kursu. Podzielimy się z Tobą praktyczną wiedzą i 10-letnim doświadczeniem. Otrzymasz od nas nie tylko certyfikat (po polsku i angielsku), ale przede wszystkim umiejętności! Nauczymy Cię poszczególnych elementów marszu, poprawnej techniki, będziesz poruszać się pewnie i pełną techniką Nordic Walking. Będziesz wiedzieć jak sprawnie uczyć techniki Nordic Walking innych. Poznasz dziesiątki propozycji ćwiczeń na rozgrzewkę i rozciąganie. Damy Ci też czas na zabawy i gry z kijami, które potem włączysz do własnych treningów. Na naszych kursach uzyskasz informację zwrotną na temat techniki marszu oraz mnóstwo wskazówek z metodyki Nordic Walking. Doświadczony szkoleniowiec pokaże Ci jak uzyskać najlepsze efekty w Nordic Walking, otrzymasz propozycje ćwiczeń, gier i zabaw, które sprawią, że Twoi Klienci będą nie tylko zadowoleni, ale również pełni energii a w konsekwencji zdrowi!

Dlaczego nasza Szkoła? Wiemy, że powstało wiele miejsc i placówek oferujących różne kursy w różnych cenach, mających różnolite programy i niejednakową jakość. Będąc na rynku praktycznie od początku istnienia Nordic Walking w Polsce wypracowaliśmy:

 • dbałość o każdego uczestnika już od samego początku poprzez szybką reakcję na zapis, aż po wspólną pracę na szkoleniu i dalsze wskazówki w pracy instruktora już po kursie
 • skuteczne narzędzia metodyczne, które pozwalają Wam pewnie i skutecznie prowadzić treningi
 • umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia w sposób atrakcyjny dla słuchaczy - często też przekraczacie z nami strefę komfortu
 • dziesiątki propozycji na atrakcyjne zestawy ćwiczeń i zabaw z kijami
 • efektywne metody motywacyjne
 • filozofię i etykę naszych kursów traktujące Was jako podmiot i Partnera

Mimo lat w branży Nordic Walking wciąż z pasją podchodzimy do każdego kolejnego szkolenia a każdy kurs dzięki uczestnikom jest inny i niepowtarzalny.

Szczegółowy program kursu instruktora Nordic Walking znajdziesz TUTAJ

Kurs instruktora Nordic Walking trwa 1 lub 2 dni (2 dni w przypadku grupy powyżej 5 osób), odbywa się w godzinach 9.00-17.00 i kończy się egzaminem, po którym uczestnik dostaje certyfikat instruktora Nordic Walking w jęz. polskim i angielskim (a na życzenie również w jęz. rosyjskim, niemieckim lub francuskim).

Szczegółowy program kursu Instruktor Doskonały znajdziesz TUTAJ

Otrzymasz od nas:

 • wiedzę przekazaną przez wieloletniego szkoleniowca i praktyka w Nordic Walking
 • materiały dydaktyczne w formie praktycznego konspektu
 • certyfikaty w jęz. polskim i angielskim
 • sprzęt do Nordic Walking i Gymstick na czas szkolenia
 • zdjęcia i filmy ze szkolenia w formie elektronicznej
 • rabat 10% dla instruktorów na zakupy kijów do Nordic Walking w sklep.nordicsport.pl
 • inne rabaty ustalane indywidualnie za zakup większych partii sprzętu
 • możliwość nieodpłatnego powtórzenia kursu w dowolnym terminie w ciągu 2 lat od ukończenia szkolenia
 • stałe doradztwo w zakresie zajęć czy sprzętu
 • możliwość współpracy w zakresie treningów (z Nordic Walking oraz innych dyscyplin sportowych) na eventach i imprezach integracyjnych

Aktualności o kursach - zdjęcia, opinie o kursach oraz wszelkie aktualności o lokalizacjach znajdziecie na https://www.facebook.com/NordicSportAndEvents

Terminy kursów na instruktora Nordic Walking:

MIASTO
CZERWIEC 2018 LIPIEC 2018 WRZESIEŃ 2018 PAŹDZIERNIK 2018
Warszawa 
19/06 02/07, 21/07 08/09,29/09 13/10,23/10
Łódź 09/06 28/07 09/09 07/10
Białystok 02/06     14/10
Gdynia 02/06 21/07   20/10
Olsztyn 02/06 14/07   20/10
Wrocław 16/06   30/09 27/10
Katowice 16/06 07/07 30/09 27/10
Szczecin        
Poznań 23/06   15/09 21/10
Bydgoszcz 30/06   15/09 21/10
Kielce 30/06     28/10
Kraków   14/07 (Oświęcim) 16/09 27/10
Lublin 30/06   16/09  
Zaproponuj miasto 
 Zaproponuj datę      

Jest też możliwe dowolne miejsce i termin kursu w przypadku zebrania się grupy min. 5 osób. Osoba organizująca grupę min. 5 osób otrzymuje szkolenie GRATIS!

PROWADZĄCA KURSY:

Aneta Dowiedczyk - certyfikowany trener, właściciel Nordic Sport & Events. Instruktor Nordic Walking Szkoły LEKI oraz Fundacji Aktywni, twórca Szkoły Instruktorów Nordic Sport, instruktor Gymstick, instruktor rekreacji ruchowej (fitness), animator czasu wolnego. Przeszkoliła tysiące osób z Nordic Walking, ma na swoim koncie setki wyszkolonych instruktorów, którzy aktywnie prowadzą swoje treningi w całym kraju.
Od 2006 roku regularnie uprawia Nordic Walking i zaraża innych pasją do marszów z kijami. Porusza cały kraj promując Nordic Walking gdzie tylko się da, włączając w to media, kina, teatry, stadiony, plaże, górskie doliny i leśne ścieżki. Z kijami chodzi szybko i dynamicznie a na szkoleniach uczula instruktorów na komfort i bezpieczeństwo  uczestników ich grup oraz sposób prowadzenia zajęć. Jej motto treningowe to: dostrzec drugiego człowieka, poznać jego potrzeby i nauczyć Nordic Walking. Uwielbia fitness i jego intensywne odmiany w tym Cross fit, Gymstick oraz Deep Work. Znana z poczucia humoru, pozytywnego podejścia do życia i sierżantowania :)

REFERENCJE:

Super profesjonalne szkolenie. Praktyka i teoria, ćwiczenia sportowe powalające na kolana (dosłownie i w przenośni).
Ćwiczenia w domu kultury z dykcji, asertywności, scenek z różnymi typami klientów naprawdę pouczające i trudne!!
To był super dzień!
Pozdrawiam, Magda Liberadzka

----------------------------------------------------------------------------------------

Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych przez firmę Nordic Sport & Events dwukrotnie.
Szkolenia są przeprowadzane zgodnie z ofertą, profesjonalnie, kreatywnie i z poczuciem humoru! :)
Serdecznie polecam!
Justyna Listwoń

----------------------------------------------------------------------------------------

Szkolenie przeprowadzone mega  profesjonalnie z uśmiechem na twarzy. Aneta bardzo chętnie przekazuje swoją wiedzę i praktyczne wskazówki,  korygując najdrobniejsze błędy :-)
Szkoda ze to tylko jeden dzień ;-)
Polecam !
Edyta Piotrowska

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.