Lista instruktorów przeszkolonych przez nas w: Szkoła Nordic Sport, Leki, Gabel, Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Nordic Walking, Nordic Walking Group Polska

1. Iwona Sokołowska - Bielsko Biała
2. Marcin Konior - Bielsko Biała
3. Elżbieta Olesiak - Bielsko Biała
4. Barbara Brzezińska - Warszawa
5. Iwona Majchrzak - Płock
6. Janusz Majchrzak - Płock
7. Katarzyna Jedynak - Warszawa
8. Ilona Wawrzyniak - Gorzów Wlkp.
9. Agnieszka Męczyńska - Gmina Cisna, Osada Magury
10. Justyna Nowak - Gorzów Wlkp.
11. Łukasz Leśniak - Krynica Zdrój
12. Dorota Szalewicz - Łowicz
13. Małgorzata Jurczak - Podkowa Leśna
14. Krystian Wojtania - Gorzów Wielkopolski
15. Krzysztof Podsiadło - Łódź
16. Michał Cieślawski - Dębowiec
17. Katarzyna Galat - Kraków
18. Michał Gawor - Kraków
19. Anna Jabczanik - Rzeszów
20. Maria Klisiewicz- Tarnów
21. Magdalena Kopeć - Kraków
22. Michał Kaczmarek - Kraków
23. Aneta Laska - Kraków
24. Bernadetta Musiał - Tarnów
25. Michalina Nycz - woj. śląskie i małopolskie
26. Blanka Potępa - Kraków
27. Izabela Staszczak - Kraków
28. Karolina Świątek - Kraków
29. Natalia Stolarz - Tarnów
30. Aneta Wójtowicz - Tarnów
31. Agnieszka Racz - Budapeszt/Węgry
32. Maciej Grzybowski - Lesko
33. Anna Pikuła - Gospodarstwo Agroturystyczna RABE Bieszczady
34. Agnieszka Orkisz - Andrychów
35. Bogusław Augustyn - Orelec/Bieszczady
36. Janusz Demkowicz - Orelec/Bieszczady Zagroda Magija Twórcze Bieszczady
37. Barbara Łukanowska - Warszawa
38. Marta Prokopczyk - Warszawa
39. Sylwia Wasyniuk - Milanówek
40. Monika Ślifierz - Końskie
41. Sylwia Stępniewska - Nadarzyn
42. Agnieszka Paziewska - Warszawa
43. Paulina Dudzińska - Wołomin
44. Sławomir Krystkowski - Łódź Retkinia
45. Daria Abramowicz - Warszawa Kabaty
46. Ewelina Karpowicz - Warszawa
47. Zuzanna Chrzanowska - Warszawa
49. Edyta Solak - Bielsko Biała
50. Andrzej Gosek - Warszawa Bemowo, Kampinos
51. Monika Bujas - Olkusz
52. Krzysztof Łoś - Kraków
53. Ewa Kwiatkowska - Nowy Korczyn (małopolskie)
54. Wojciech Krawczyk - Tomaszów Lubelski
55. Krzysztof Mańdok - Wola (małopolskie)
56. Sylwia Molik - Kraków
57. Hanna Pijet - Bukowiec
58. Patrycja Krzyżak - Kraków
59. Joanna Rapacz - Rabka Zdrój
60. Zuzanna Słoma - Kraków
61. Damian Sukiennik - Kraków
62. Agnieszka Wolak - Kraków
63. Ewelina Żaba - Kraków
64. Karolina Chmiel - Kraków
65. Hanna Halama - Kraków
66. Sebastian Mrozik - Busko Zdrój
67. Karolina Jurkowska - Kraków
68. Barbara Kucińska - Kraków
69. Anna Starońska - Kraków
70. Ewelina Czerniak - Olsztyn
71. Edyta Wojtowicz - Olsztyn
72. Joanna Adamowicz - Olsztyn
73. Martyna Makowska - Olsztyn
74. Ryszard Suchta - Olsztyn
75. Marek Molęda - Olsztyn
76. Justyna Olszewska - Olsztyn
77. Renata Paradowska - Piaseczno
78. Wiesław Paradowski - Piaseczno
79. Monika Gregorek - Warszawa
80. Marianna Urbanek - Sulejówek
81. Tomasz Urbanek - Sulejówek
82. Janusz Ziomek - Biała Podlaska
83. Izabela Jednicka - Szklarska Poręba
84. Danuta Popiołek - Szklarska Poręba
85. Irena Myśliwiec - Szklarska Poręba
86. Marta Nosidlak - Szklarska Poręba
87. Marta Olas - Szklarska Poręba
88. Beata Holek - Szklarska Poręba
89. Maria Brudnowska - Zamość
90. Monika Bzdyra - Zamość
91. Patrycja Buczak - Zamość
92. Agnieszka Mościcka - Zamość
93. Jarosław Ozimczuk - Zamość
94. Piotr Pasławski - Przemyśl
95. Jakub Pilczuk - Zamość
96. Agnieszka Wołoszyn - Stalowa Wola, Rudnik nad Sanem, Nisko
97. Tomasz Wołoszyn - Stalowa Wola, Rudnik nad Sanem, Nisko
98. Joanna Waga - Zamość, Szczebrzeszyn
99. Tomasz Zieliński - Rudnik nad Sanem, Leżajsk
100. Karolina Kalisiak - Warszawa
101. Ewa Rejman - Jordanów (małopolskie)
102. Grażyna Staśkiewicz - Kadzidło
103. Rafał Krawczyk - Piotrków Trybunalski
104. Artur Sielawa - Kolno
105. Dorota Szczuchniak - Lubartów
106. Ilona Skałecka - Lubartów
107. Renata Ryszkowska - Lubartów
108. Aneta Pęksa - Lubartów
109. Olga Adamek - Lubartów
110. Agata Aftyka - Lubartów
111. Marta Mitura - Lubartów
112. Janina Kula - Lubartów
113. Urszula Jedut - Lubartów
114. Aleksandra Berger - Lubartów
115. Grażyna Bednarczyk - Lubartów
116. Żaklina Michórska - Drzewica
117. Urszula Matusiak - Warszawa
118. Zbigniew Lamparski - Mińsk Mazowiecki
119. Renata Rosłoniec - Garwolin
120. Damian Zatyka - Warszawa
121. Małgorzata Bednarczyk - Niepołomice, Karniowice
122. Paulina Mirek - Kraków
123. Aneta Bilnicka - Kraków, Niepołomice
124. Adrianna Al-Kobecy - Stawiguda
125. Anna Awiżeń - Stawiguda
126. Katarzyna Borowa - Gołdap, Trójmiasto
127. Marta Benedyczuk - Stawiguda, Olsztyn
128. Anna Cieczko - Stawiguda
129. Urszula Czekańska - Olsztyn
130. Beata Łukawska - Stawiguda, Olsztyn
131. Marta Przewłocka - Stawiguda, Olsztyn
132. Konrad Pszoła - Stawiguda
133. Fabian Matuszewski - Warszawa
134. Paweł Tomaszewski - Warszawa, USA Colorado
135. Marta Strzałka - Bielsko Biała
136. Anna Mańska - Katowice
137. Jolanta Stawikowska-Mraczek - Katowice, Pszczyna
138. Piotr Szulwach - Warszawa
139. Łukomska - Warszawa
140. Klaudia Porawska - Częstochowa
141. Magdalena Matras - Lubartów
142. Agata Znyk - Madryt/Hiszpania
143. Ewelina Rosłon - Warszawa
144. Agata Zakrzewska - Częstochowa
145. Bogumił Nowosiadły
146. Agnieszka Zasada - Olsztyn
147. Paweł Żychowicz - Kraków
148. Joanna Zimka - Rymanów
149. Lilia Czerewyk - Miechów
150. Alicja Supernat - Kraków
151. Aleksndra Zemła - Kraków
152. Danut Łasak - Kraków
153. Anna Brożonowicz - Kraków, Mielec
154. Monika Michałek - Kraków, Sucha Beskidzka
155. Lidia Zys - Biała Rawska
156. Andrzej Ziółkowski - Biała Rawska
157. Margita Musiał - Łódź
158. Andrzej Jagieło - Łódź
159. Andrzej Szajna - Iwonicz Zdrój
160. Krzysztof Lorenc - Iwonicz Zdrój
161. Bartosz Kotalewicz - Warszawa
162. Iwona Bus - Łódź
163. Katarzyna Gajkowska - Poddębice
164. Łukasz Leśniak - Warszawa
165. Monika Krawczyk - Warszawa
166. Karolina Orłowska - Andrychów/SPA Kocierz
167. Anna Rusinek - Andrychów/SPA Kocierz
168. Katarzyna Jakieła - Iwonicz Zdrój, Zakopane
169. Michał Wcisło - Kraków
170. Katarzyna Maria Kokoszka - Rymanów Zdrój
171. Sylwia Myszak - powiat Janów Lubelski
172. Magda Misztal - Zamość
173. Krzysztof Czerwieniec - Zamość
174. Aleksandra Kurlapska - Łódź
175. Paulina Nowicka - Warszawa
176. Agnieszka Kolarska - Częstochowa
177. Katarzyna Gwis - Olsztyn, Warszawa
178. Joanna Chrystyna - Warszawa
179. Anna Karbowniak - Grójec, Warszawa
180. Marcin Deput - Warszawa
181. Monika Lesińska - Mińsk Mazowiecki
182. Amelia Różycka - Warszawa
183. Agnieszka Rogulska-Słomińska - Olsztyn
184. Paweł Pszczółkowski - Olsztyn
185. Agnieszka Rogowska - Otrębusy
186. Barbara Rzewuska - Warszawa
187. Agnieszka Cieplińska - Warszawa
188. Ewelina Sobiesiak - Warszawa
189. Anna Grobelna - Warszawa
190. Ewelina Czyż - Bydgoszcz
191. Maciej Piestrzyński - Laski
192. Maria Klimczewska - Warszawa
193. Agnieszka Prusińska - Radość
194. Gabriela Sułkowska - Warszawa
195. Aleksandra Zawada - Warszawa
196. Paulina Nowicka - Warszawa
197. Agnieszka Dąbrowska - Białystok
198. Emilia Lewkowicz - Białystok
199. Elżbieta Żukowska - Bubienko - Białystok
200. Szymon Bubienko - Białystok
201. Zdzisław Dziarski - Białystok
202. Katarzyna Van Damme - Ostapowicz - Białystok
203. Lilla Aldona Łempicka - podlaskie
204. Marzena Ignaczak - Łódź
205. Anna Kornatka - Łódź
206. Kamila Krzysiak - Łódź
207. Sylwia Włodarczyk - Kuc - Łódź
208. Łukasz Zawada - Łódź
209. Sylwia Wereszka - Łódź
210. Agata Czajka - Józefów
211. Ewelina Szemplińska - Hotel Narvil - Serock
212. Izabela Jaciubek
213. Danuta Łapińska
214. Karolina Karpowicz - Warszawa
215. Beata Dobosz - Warszawa
216. Barbara Golińska - Warszawa
217. Joanna Stefanowicz - Pilawa
218. Paweł Turczyniak - Warszawa
219. Agnieszka Krochmal - Warszawa
220. Karen Shahnazaryan - Warszawa
221. Katarzyna Kondrat - Kowalska - Warszawa
222. Oskar Gerek - Warszawa
223. Sylwia Stępniewska - Warszawa
224. Aleksandra Boguszewska
225. Grażyna Włodarkiewicz - Warszawa
226. Janusz Halwa - Wiązownica/Jarosław
227. Sylwia Koc - Zamość
228. Wiesława Chrześcijan - Zamość
229. Natasza Korczak - Szklarska Poręba
230. Jerzy Kozłowski - Łódź
231. Agnieszka Szustakiewicz - Łódź
232. Monika Woźniak - Łódź
233. Agnieszka Grzesiuk - Warszawa
234. Artur Biedermann- Ruciane Nida/Warszawa
235. Małgorzata Samsel - Ruciane Nida
236. Elżbieta Mielnicka - Ruciane Nida
237. Agnieszka Czyżewska - Augustów
238. Justyna Kierkla - Augustów
239. Jerzy Karwowski - Pisz
240. Izabela Bazydło - Pisz
241. Agnieszka Bartnik - Siedlce
242. Dominik Czarski - Warszawa
243. Monika Chrościcka
244. Edyta Piotrowska - Warszawa
245. Ilona Paprocka
246. Marta Szpilman - Trójmiasto
247. Aneta Stawowczyk
248. Agnieszka Dobrowolska - Lublin
249. Magdalena Liberadzka - Warszawa
250. Agnieszka Pawlak - Zych - Otwock
251. Justyna Listwoń - Warszawa
252. Magdalena Chmielewska - Warszawa
253. Jacek Domański
254. Katarzyna Spyra - Konstancin
255. Jarosław Łuczkiewicz - Pruszków
256. Patrycja Kołodziejczyk - Warszawa
257. Iwona Młodzianowska - Białystok
258. Krystyna Ciołko - Białystok
259. Beata Iwańska-Szurmak
260. Agnieszka Chmielnicka
261. Monika Rożańska - Pabianice
262. Robert Bryzek - Konstancin/Warszawa
263. Małgorzata Wolniakowska - Rawa Maz.
264. Justyna Michaluk - Warszawa
265. Jerzy Adamczyk - Warszawa
266. Katarzyna Jóźwik - Warszawa
267. Andrzej Kosmalski - Warszawa
268. Ewa Ryder - Jelenia Góra
269. Katarzyna Grabowska - Warszawa
270. Izabela Majchrowska
271. Ewelina Walkiewicz
272. Izabela Krzysztofowicz
273. Iwona Dąbrowska
274. Magdalena Milczarek
275. Agnieszka Konrad
276. Beata Iwańska - Szurmak
277. Katarzyna Bednarczuk
278. Tomasz Szul
279. Janusz Grzębski
280. Milena Rusin
281. Małgorzata Bzówka - Zamość
282. Paulina Chmiel - Łódź
283. Martyna Powierża - Warszawa
284. Agnieszka Kulesza - Białystok
285. Anna Wasiak - Dorolewska - Łódź
286. Marta Klimanek - Łódź
287. Izabela Klimkiewicz - Łódź
288. Agata Szymańska - Mszczonów
289. Dagmara Żołek - Warszawa
290. Sebastian Kończak - Otrębusy
291 Piotr Mikołajczak - Piaseczno
292. Dominika Weichert - Warszawa
293. Joanna Kurczyńska - Augustów
294. Joanna Lantner - Warszawa
295. Dariusz Wasilewski - Węgorzewo
296. Grzegorz Górski - Węgorzewo
297. Marta Niedziółka - Węgorzewo
298. Katarzyna Cieślak - Węgorzewo
299. Izabela Stefanek - Piotrków Trybunalski
300. Wojciech Kolasa - Łódź
301. Krystyna Kornacka-Kopala - Łódź
302. Ireneusz Pilarski - Łódź
303. Małgorzata Janczyk - Łódź
304. Anna Stefańczak - Łódź
305. Ewelina Konopka-Jóźwiak - Łódź
306. Renata Linka - Warszawa
307. Agnieszka Kaszyńska-Kaczkan - Aleksandrów Łódzki
308. Anna Marczewska - Łódź
309. Joanna Ćwikła - Konstancin - Jeziorna
310. Izabela Frątczak - Włocławek
311. Anna Wilczewska - Warszawa
312. Paweł Dunalewicz- Warszawa
313. Agnieszka Kaszyńska - Kaczkan - Łódź
314. Anna Marczewska
315. Beata Sukacz - Warszawa
316. Beata Sieńczyk - Warszawa
317. Kinga Fromlewicz - Warszawa
318. Izabela Długozima
319. Dorota Warowna - Warszawa
320. Joanna Duch
321. Jolanta Pstrowska
322. Weronika Pękacka
323. Iwona Dudzińska - Warszawa
324. Agnieszka Wasińska - Warszawa
325. Błażej Redko - Łódź
326. Małgorzata Przybylska- Łódź
327. Krystyna Olszańska - Biała Podlaska
328. Aleksandra Nerwińska - Ostrołęka
329. Iwona Wiktorowska
330. Krystyna Gal
331. Violetta Karczewska - Włocławek
332. Inga Rudecka - Warszawa
333. Małgorzata Busz - Warszawa
334. Marta Waszkiewicz - Warszawa
335. Elżbieta Raba - Podkarpacie
336. Katarzyna Osiadły - Podkarpacie
337. Piotr Nowaliński - Płock
338. Dominika Dąbrowska - Warszawa
339. Magdalena Kwaśniewska - Warszawa
340. Artur Nadobnik - Warszawa
341. Małgorzata Goś - Łódź
342. Łukasz Krawczyk - Częstochowa
343. Monika Jankowska - Częstochowa
344. Marcin Wdowczyński - Lesznowola
345. Izabela Parszczyńska - Warszawa
346. Łukasz Kwiatkowski - Nowy Dwór Mazowiecki
347. Hanna Filipowicz - Warszawa
348. Edyta Wołoszyn - Warszawa
349. Aneta Adamczyk - Tarnów i okolice
350. Mirosława Zawistowska - Ciechanów
351. Aneta Wójcik - Warszawa
352. Aleksandra Gruca-Endzel- Warszawa
353. Jarosław Tarnowski- Wolin
354. Dominika Fałek - Szczecin
355. Aneta Zaskórska - Warszawa
356. Janusz Grzębski - Łódź
357. Iwona Popielska - Kielce
358. Janusz Grzelak - Łódź
359. Edyta Elajsiewicz - Białystok
360. Małgorzata Jeremicz - Lopata - Warszawa
361. Milena Tomczyk - Augustów
362. Paula Fleks - Białystok, Siemiatycze
363. Rozalia Kowalczyk - Radomsko
364. Irena Kajszczak - Aleksandrów Łódzki
365. Jarosław Michalski - Puławy, Nałęczów, Góra Puławska
366. Agnieszka Budzyńska - Pardus - Warszawa/Złotokłos
367. Beata Gawrylak - Piaseczno
368. Katarzyna Nogal - Warszawa
369. Tomasz Jabłoński - Warszawa
370. Beata Kiersnowska - Warszawa
371. Grażyna Radecka - Warszawa
372. 2017 - Agnieszka Zieziula - Białystok
373. Iwona Kochanowska - Łódź
374. Klaudia Baranowska - Łódź
375. Dorota Pluta - Łódź
376. Małgorzata Przybylska - Łódź
377. Grzegorz Rychlik - Białystok
378. Krzysztof Mikuszewski - Częstochowa
379. Katarzyna Machaj - Warszawa
380. Eliza Rybczyńska - Busko Zdrój
381. Monika Mistela - Busko Zdrój
382. Mariola Kwiecień - Busko Zdrój
383. Anna Podraza - Mnich - Busko Zdrój
384. Karolina Lewita - Busko Zdrój
385. Jolanta Kordos - Busko Zdrój
386. Izabela Zgorzelska - Brwilno
387. Kamil Janiak - Sulejówek
388. Olga Guenthoer - Warszawa
389. Bogumiła Borowa - Warszawa
390. Paweł Popławski - Warszawa
391. Tatiana Kanasz - Warszawa
392. Renata Zahraj - Skoczów
393. Dawid Kowol - Gliwice
394. Kamil Kowol - Gliwice
395. Lucyna Kołodziej - Katowice
396. Magdalena Łusiak - Katowice
397. Sylwia Bejer - Pawełek - Sosnowiec
398. Michał Frąckowiak - Poznań
399. Marta Grześko - Nyczka - Leszno
400. Grzegorz Zych - Leszno
401. Katarzyna Michajłow - Warszawa
402. Katarzyna Kiryluk - Warszawa
403. Maria Kmieciewska - Uniejów
404. Paulina Woźniak - Uniejów
405. Renata Walas - Łódź
406. Paweł Lenart - Warszawa
407. Wiesława Piskała - Łódź
408. Edyta Dziuba - Ożarów Maz.
409. Magdalena Komorowska - Ożarów Maz.
410. Anna Kozinda - Warszawa
412. Alicja Zawgorodna - Warszawa
413. Elżbieta Piorun - Hannah - Warszawa
414. Kamila Olga Stępień - Rejszel - Gdańsk
415. Marcin Sadowski - Aleksandrów Łódzki
416. Joanna Suszek - Lupke - Darłowo
417. Aleksandra Langowska - Łask
418. Grzegorz Langowski - Łask
419. Sebastian Seraficki - Łódź
420. Magdalena Sułek-Domańska - Warszawa
421. Ewelina Dmitruś - Radawa
422. Jakub Wolan - Radawa
423. Krystian Pasiecznik - Radawa
424. Marta Kania - Warszawa
425. Katarzyna Drzewska- Wieczorek - Bożęcin Duży


Lista przewodników (Nordic Sport, Leki)

1. Stanisław Banasiak - Łódź
2. Maciej Orzeszko - Warszawa
3. Agnieszka Szurmińska - Ruciane Nida
4. Ewa Eychler - Wyszków
5. Maciej Stelmach - Warszawa
6. Jarosław Jurasz - Bielsko Biała
7. Barbara Kliamszewska-Rodzim - Ruciane Nida
8. Ewa Sakowska-Konieczko - Ruciane Nida
9. Paulina Chwalibogowska - Warszawa
10. Marta Woźniewska - Warszawa
11. Bartłomiej Boroń - Ruciane Nida
12. Justyna Kobylińska - Ruciane Nida
13. Marianna Koss - Ruciane Nida
14. Anna Kołacińska - Ruciane Nida
15. Katarzyna Dymko - Warszawa
16. Izabela Porębska - Łeba
18. Ewelina Karszna - Łeba
17. Marcin Galewski - Konin
19. Adrian Kuczkowski - Brzeziny, Łódź
20. Marcin Galewski - Konin
21. Jagna Matsunaga - Warszawa
22. Roman Pilars - Brwinów
23. Małgorzata Bzówka - Zamość, Płoskie
24. Michał Krukowski - Warszawa

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.