Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Gwiazdką oznaczone są pola wymagane, które należy wypełnić, wybrać wartości z listy lub zaznaczyć.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia kursu i wystawienia stosownych dokumentów
Oświadczam że nie mam przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w kursie
refresh

cool Proszę przepisać kod z obrazka, jeden raz nacisnąć przycisk Wyślij, spokojnie zaczekać na przetworzenie się formularza i nie odświeżać strony. Następnie sprawdzić czy przyszedł email z potwierdzeniem zapisu. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nami pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń tel. 506 249 504

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE INSTRUKTORA

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do Nordic Sport & Events Aneta Dowiedczyk wypełnionego formularza zgłoszenia, który znajduje się na stronie nordicsport.pl

W ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dostarczenia Organizatorowi formularza zgłoszenia, Zamawiający otrzyma na podany w zamówieniu adres mailowy potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegóły dotyczące szkolenia.

Podstawę płatności za szkolenie stanowi wpłacona przez Zamawiającego zaliczka w kwocie 200zł. Konto bankowe do wpłat za kursy 74 1140 2004 0000 3102 7582 2071 (mBank). Pozostała kwota może być wpłacona na 5 roboczych dni przed kursem lub w dniu szkolenia gotówką.

W przypadku zgłoszenia z jednej firmy/szkoły/placówki:

        3 osób - organizator udziela 10% rabatu

        4 osób - organizator udziela 15% rabatu

        5 osób - organizator udziela 20% rabatu

        powyżej 5 osób - możliwa jest negocjacja ceny oraz 6 osoba z grupy otrzymuje szkolenie GRATIS.

Brak wpłaty zaliczki w terminie do 14 dni roboczych przed szkoleniem jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w szkoleniu.

Złożenie pisemnej rezygnacji z udziału w szkoleniu nie później niż 14 dni roboczych przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych a zaliczka jest zwracana na konto uczestnika.

W przypadku niezłożenia rezygnacji przez Zamawiającego w regulaminowym terminie lub braku obecności uczestnika na szkoleniu, Organizator zastrzega sobie prawo obciążenia Zamawiającego pełnymi kosztami szkolenia.

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania modyfikacji programu szkolenia, w merytorycznie uzasadnionych przypadkach.