Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Gwiazdką oznaczone są pola wymagane, które należy wypełnić, wybrać wartości z listy lub zaznaczyć.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia kursu i wystawienia stosownych dokumentów
Oświadczam że nie mam przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w kursie
refresh

Obsługa formularza: Proszę przepisać kod z obrazka, jeden raz nacisnąć przycisk Wyślij. Proszę zaczekać na przetworzenie się formularza i nie odświeżać strony a następnie sprawdzić czy przyszedł e-mail z potwierdzeniem zapisu. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nami pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń tel. 506 249 504

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE INSTRUKTORA

  • wypełniony formularza zgłoszenia, który znajduje się na stronie nordicsport.pl
  • wysłanie zdjęcia do legitymacji instruktora w jpg na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wplata zaliczki za szkolenie
  • zebranie się grupy lub potwierdzenie szkolenia przez Organizatora

W ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dostarczenia Organizatorowi formularza zgłoszenia, kandydat na kurs otrzyma na podany w zamówieniu adres mailowy potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegóły dotyczące szkolenia.

Podstawę płatności za szkolenie stanowi wpłacona przez Zamawiającego zaliczka w kwocie 300zł. Konto bankowe do wpłat za kursy 74 1140 2004 0000 3102 7582 2071 (mBank). Pozostała kwota może być wpłacona na 5 roboczych dni przed kursem lub w dniu szkolenia gotówką. Wystawiamy faktury VAT.

Brak wpłaty zaliczki w terminie do 14 dni roboczych przed szkoleniem jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w szkoleniu.

Złożenie pisemnej rezygnacji z udziału w szkoleniu nie później niż 14 dni roboczych przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych a zaliczka jest zwracana na konto uczestnika.

W przypadku niezłożenia rezygnacji na 14 dni roboczych przed szkoleniem - mailem lub telefonicznie - przez Zamawiającego zaliczka nie będzie zwracana.

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania modyfikacji programu szkolenia w merytorycznie uzasadnionych przypadkach.