Impreza masowa lub event w tematyce wellbeing, na których promowany jest zdrowy tryb życia i profilaktyka zdrowotna to idealny sposób na doskonałe samopoczucie uczestników i zdrowo spędzony czas. Proponujemy Państwu kilka rodzajów warsztatów, które poprawią stan psycho-fizyczny uczestników oraz znacząco podniosą komfort życia.

Propozycje warsztatów na imprezy

Poniżej prezentujemy Państwu nasze propozycje warsztatów na imprezy, niektóre z nich mogą być wykonywane na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Warsztaty Nordic Walking - przełam schemat!

Nordic Walking to nie jest zwykły spacer z kijami stylem dowolnym. To sztuka wymagająca instruktażu aby marsz był efektywny i angażujący 90% mięśni. Na warsztatach z kijami dowiesz się jak chodzić poprawnie i jaka jest właściwa postawa i długość kroku. Znacząco podniesie Ci się tętno i poczujesz się zaskoczony, że chodzenie z kijami może tak zmęczyć. Przekonasz się, że Nordic Walking to aktywność dynamiczna, budująca wydolność i poprawiająca kondycję!
Dodatkowo zapewnimy Ci gry i zabawy z kijami, które wywołają w Tobie mnóstwo emocji, ćwiczenia siłowe i zręcznościowe a także wyścigi w grupach i inne wyjątkowe zadania niespodzianki.
Przyjdź na warsztaty a przekonasz się że to tylko stereotyp, iż kije są wyłącznie dla seniorów!

Warsztaty idealne na poranne pobudzenie, przed konferencją lub całodziennym szkoleniem w sali. Dzięki dużej dawce ruchu na świeżym powietrzu, wspólnym ćwiczeniom i zabawom uczestnicy mają szansę łagodnie rozpocząć dzień pozytywnie ładując się energią. Celem warsztatów jest zaszczepienie idei zdrowego stylu życia poprzez regularne ćwiczenia i marsze z kijami. Chcemy też pokazać jak Nordic Walking pozytywnie wpływa na poprawę stanu zdrowia, jak pomaga w walce z depresją czy chorobami układu krążenia.

Proponujemy warsztaty z Nordic Walking, na których:

 • w przystępny sposób nauczymy zasad prawidłowej techniki marszu z kijami
 • każdy dowie się o zaletach z regularnego uprawiania Nordic Walking, pozna sprzęt, dowie się o różnicach w kijach trekkingowych i do Nordic Walking
 • będziemy wspólnie bawić się korzystając z bogatej palety gier i zabaw integracyjnych z kijami

Kije do nordic walking oparte o ścianę

Warsztaty: Walka ze stresem z użyciem sztuk walki

Warsztaty dla pracowników na co dzień zestresowanych i pracujących pod presją czasu. Na tych warsztatach jest wiele okazji by pozbyć się stresu, sprawdzić się w nietypowych sytuacjach, poznać swoją siłę a przede wszystkim dobrze bawić przy okazji pozbywając się negatywnych emocji.

Charakter, rodzaj, czas trwania czy intensywność warsztatów uzależniona jest od potrzeb i możliwości naszych Klientów, a także nastawiona na osiągnięcie przez nich jak największych korzyści. Proponujemy treningi samoobrony dla kobiet i mężczyzn, opierające się na systemach Krav Maga i Defendo, treningu funkcjonalnego z odważnikami kettlebells i innymi akcesoriami (taśmy, gumy) czy ogólnorozwojowe szkolenia przeznaczone dla dzieci – Safe Kid lub młodzieży – Safe Teen. Istnieje również możliwość organizacji szkoleń specjalnych z zakresu strzelania, pierwszej pomocy lub użycia pałki teleskopowej. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od tego czy grupa dąży do podniesienia swojej sprawności fizycznej, poczucia bezpieczeństwa czy po prostu chęci integracji, opracujemy specjalny zestaw ćwiczeń i zadań do wykonania, nastawiony na zaspokojenie potrzeb uczestników kursu.

Korzyści z udziału w warsztatach:

 • poprawa poczucia bezpieczeństwa uczestników
 • nauka komunikacji w stresie
 • praca nad psychiką, zgodnie z zasadą „never give up”
 • podejmowanie szybkich i trafnych decyzji pod wpływem stresu
 • pozytywne zmęczenie dające poczucie zadowolenia

Demonstracja ćwiczenia na zdrowy kręgosłup

Warsztaty: Zdrowy kręgosłup

Warsztaty mające na celu naukę poprawnej postawy ciała i ćwiczeń poprawiających stan kręgosłupa. Idealne dla osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej. Nauka prawidłowej postawy za biurkiem i w samochodzie. Te warsztaty polecane są osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa czy odcinka lędźwiowego. Fizjoterapeuta pokaże ćwiczenia pomagające zmniejszyć ból i zmniejszające nacisk na kręgi. Uczestnicy poznają propozycje ćwiczeń na wzmocnienie mięśni pleców, brzucha czy pośladków. Wzmocnią swój szkielet mięśniowy, poprawią kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Warsztaty: Slow jogging i prawidłowa postawa

Opis warsztatów:
Energetyczny slow jogging połączony z nauką oddychania, dynamicznym, pobudzającym marszem oraz nauką poprawnej postawy podczas stania, schylania się i biegania. Uczestników czeka też duża ilość ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz zadań dla grup i udziałem gier i zabaw na świeżym powietrzu.

Scenariusz warsztatów:
1. Rozgrzewka
2. Nauka prawidłowego oddychania
3. Reedukacja prawidłowych wzorców ruchowych - prawidłowa pozycja stojąca i schylanie się jako profilaktyka schorzeń kręgosłupa i mięśni dna miednicy
4. Nauka prawidłowej techniki biegania
5. Slow jogging
6. Ćwiczenia i zabawy ruchowe w terenie angażujące całe ciało
7. Rozciąganie, relaks

Instruktor specjalizuje się w tematyce:
Zdrowy i elastyczny kręgosłup, prawidłowa postawa ciała, zdrowe narządy jamy brzusznej, prawidłowy oddech, redukcja stresu i napięć, świadomość ciała, siła mięśni głębokich (dna miednicy, brzucha, pleców, nóg, pośladków)

Warsztaty: Jogging

Czym jest jogging? Czym różni się od biegania? Przekonaj się na warsztatach jak biegać poprawnie, jak dobrać buty, jaka postawa jest wymagana podczas biegu aby nie zrobić sobie krzywdy.
Podczas warsztatów czeka Cię bieg w wolnym tempie lub trucht. Trening joggera nie wymaga znacznego wysiłku fizycznego. Podczas joggingu biegamy maksymalnie 9 km/godz. lub 6 min/km
Jogging dedykowany jest niemal dla każdej grupy wiekowej, niezależnie od kondycji. Nie wymaga intensywnego wysiłku fizycznego. Jest to trucht, czyli bieg w wolnym tempie.
Systematycznie wykonywany jogging zapewnia smukłą, pięknie wymodelowaną sylwetkę. Dodatkowo jogging wzmacnia mięśnie — szczególnie nóg (uda, łydki), pośladków oraz ramion i brzucha.

Warsztaty dobrego ruchu Cantienica

Warsztaty dobrego ruchu metodą CANTIENICA®. Najważniejszą funkcją i korzyścią dla ćwiczącego jest zadowolenie i dobre, bezbolesne samopoczucie. Zaburzona statyka ruchu, ból i dyskomfort we własnym ciele stanowią poważny problem, szczególnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Aby, ograniczyć ryzyko pojawienia się problemów bardzo ważna jest odpowiednia profilaktyka, polegająca na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie, w tym mięśni głębokich dna miednicy. Pozwól sobie na komfort ruchu, poznaj korzyści płynące dla urody i zdrowia z anatomicznie dobrego ruchu.

Podczas warsztatów instruktor uczy jak dbać o siebie, co robić, aby nie bolało tu i teraz i później też. Pokazujemy jak podnosić, dźwigać, wspinać się po schodach, nosić dziecko, spacerować, trenować Nordic Walking czy biegać. Bez ucisku i bólu. Bez nietrzymania moczu. Uciążliwość popuszczania moczu ma wiele przyczyn i jeszcze więcej skutków. Naucz się tak pracować swoim ciałem, żebyś to Ty była Panią lub był Panem własnego losu. Nadmierny wysiłek, za duża ilość treningów siłowych czy w drugą stronę brak ruchu, stres i ciągłe siedzenie przy komputerze sprzyjają takim dolegliwościom. Pomóż sobie, zaufaj sobie i zmień złe nawyki.

Warsztaty dobrego ruchu to świadoma nauka aktywizacji mięśni głębokich, ich sprzężenie z jedną z najważniejszych grup mięśniowych jaką są mięśnie dna miednicy. Subtelne ćwiczenia, które poprzez systematyczne wykonywanie przyczyniają się do poprawy jakości życia. Ćwiczenia wzmacniają i utrzymują kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę zgodnie z jej naturą. Zacząć ćwiczyć można na każdym etapie swojego życia, niezależnie od wieku. Sama założycielka była osobą dojrzałą, gdy zaczynała prace z metodą.

Warsztaty: Joga

Joga na evencie dla firm

Joga to doskonały sposób na rozciągnięcie całego ciała i relaks dla duszy. Zajęcia jogi pobudzają, odświeżają i przygotowują do radzenia sobie ze stresem a na poziomie fizycznym łagodzą i zapobiegają bólom wynikającym z długotrwałego siedzenia.
Celem jogi jest zwiększenie komfortu pracy w pozycji siedzącej poprzez usprawnienie cyrkulacji w nogach, ich wzmocnienie oraz złagodzenie i zapobieganie bólom kręgosłupa, szyi i nadgarstka, które są wynikiem długotrwałej pracy przy komputerze.
NARZĘDZIA
Zajęcia jogi opierają się o praktykę pozycji (asan) zwłaszcza stojących i dynamicznych ukierunkowanych w pierwszej kolejności na uelastycznienie mięśni i stawów, zwiększenie mobilności oraz uzyskanie przestrzeni w ciele.
Mogą też obejmować ćwiczenia oddechowe, medytację i techniki poprawiające wzrok i głos, przynoszące zwiększoną kontrolę nad ciałem, umysłem i emocjami.
KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA
- Zmniejsza stres i napięcie, niepokój i depresję
- Poprawia postawę ciała, siłę i sprawność fizyczną
- Podnosi poziom energii
- Zmniejsza zmęczenie
- Poprawia pamięć, skupienie i zdolność koncentracji
- Poprawia ogólny stan zdrowia i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób.

Warsztaty: Dźwięki ciszy

Masaże i terapia dźwiękiem. Te warsztaty to unikatowy w Polsce projekt, który powstał przede wszystkim z myślą o wsparciu każdego aktywnego zawodowo człowieka w uzyskaniu stanu głębokiego odprężenia i relaksu, wewnętrznej harmonii ze sobą i z otoczeniem. Występuje tu zastosowanie dźwięków w postaci:
- KONCERTÓW DŹWIĘKOWYCH NA MISACH I GONGACH oraz na innych instrumentach towarzyszących
- MEDYTACJI prowadzonych z użyciem mis, gongów, zarówno stacjonarnych jak i w ruchu
- INDYWIDUALNYCH MASAŻY misami terapeutycznymi
To skuteczne metody relaksu, które przynoszą stan głębokiego odprężenia, a dzięki wibracjom dźwięków usunięte zostają nagromadzone w codziennym stresie napięcia i zmartwienia, blokady i uczucie niepewności. Proces ten przynosi głęboki relaks i odprężenie, jest podstawą ożywienia i wzmocnienia samouzdrawiających zdolności organizmu, pozytywnie wpływa na wzrost poczucia własnej wartości, ma nieoceniony wpływ na podniesienie kreatywności oraz silnie wspomaga moce twórcze każdego człowieka. U podstaw terapii dźwiękiem leży prastara wiedza na temat istoty oddziaływania dźwiękiem, która jest stosowana w indyjskiej sztuce uzdrawiania od ponad 5000 lat. Masaże dźwiękiem wzmacniają siły samouzdrawiające i powodują, że symptomy chorobowe zanikają, a ciału przywracane jest zdrowie, nawet jeśli stosuje się go tylko z myślą o relaksie. W większości przypadków Klienci oczekują odprężenia i wyciszenia, pozbycia się konkretnych problemów emocjonalnych i cielesnych i to właśnie otrzymują.
KONCERTY DŹWIĘKOWE NA MISACH I GONGACH oraz MEDYTACJE PROWADZONE:
Sesje grupowe, podczas których uczestnicy w pozycji leżącej lub półsiedzącej słuchają i odczuwają dźwięków wydobywających się z mis, gongów, bębnów, dzwoneczków i innych instrumentów. Podczas koncertów bazuję wyłącznie na dźwięku instrumentów, zaś podczas Medytacji prowadzonej główną rolę odgrywa mój głos wsparty delikatnymi dźwiękami instrumentów kierujący uwagę do naszego wnętrza i pozwalający wsłuchać się we własne ciało i umysł. Jest to unikalna podróż do przestrzeni wewnętrznej, przestrzeni ciszy, spokoju i harmonii, w której wyłaniają się obrazy, uczucia, emocje, pojawia się mocne i świadome odczuwanie siebie, uwalnianie blokad emocjonalnych i fizycznego bólu. Jest to sesja oczyszczenia i zanurzenia w muzyce, podczas której wibracje gongów i mis zmieniają fale Beta (częstotliwość naszych fal mózgowych) na fale Alfa (stan relaksu i odprężenia tuż przed snem) a nawet Theta (stan medytacji, transu, intensywnego marzenia bądź emocji). Jest to unikatowa metoda, która pozwala osiągnąć w krótkim czasie stan głębokiego odprężenia i relaksu. Ma ona zastosowanie nie tylko w terapii, ale także w edukacji, zarządzaniu i wielu dziedzinach biznesowych. Uczestnicy po sesji wychodzą odprężeni i zrelaksowani zmotywowani do działania, zaopatrzeni w nowe siły witalne pozwalające Im zmierzyć się z czekającymi Ich wyzwaniami.
Sesja trwa 60-90 min. Ilość osób: max 50 osób
MASAŻE MISAMI TERAPEUTYCZNYMI:
Praca wg metody Petera Hessa, opartej i potwierdzonej badaniami naukowymi przez Instytuty Naukowe w Niemczech i Europie Zachodniej. Masaż wykonywany jest certyfikowanym i dopuszczonym przez zachodnie normy, wysokiej jakości sprzętem ( misy, gongi, dzwonki). Do masażu użyte są misy, które są ręcznie kute w manufakturach należących do Petera Hessa w Nepalu. Produkowane są one ze stopu 12 metali, co ma wpływ na ich niepowtarzalne i czyste brzmienie. Podlegają skrupulatnej kontroli, co gwarantuje ich wysoką jakość. Stymulacja wibroakustyczna synchronizuje półkule mózgowe. Poprawia ukrwienie mózgu i wszystkich narządów, wzmacnia procesy regeneracyjne w zagrożonych częściach ciała, usuwa toksyny. Odpowiednio i profesjonalnie dobrany dźwięk mis koresponduje z fizjologią organizmu poprzez głębszy oddech, odreagowanie traumy, głębokie odprężenie. Indywidualnie dobrane  misy umieszczane są na ciele ubranej osoby i poprzez uderzanie w nie filcową pałeczką wprowadzane są w delikatne brzmienie. Uderzone misy wydają dźwięk i wchodzą w wibracje, które docierają do każdej komórki ciała delikatnie j masując, co sprzyja harmonizacji ciała, zmniejszeniu napięcia, i usunięciu blokad, rozluźnieniu i poprawie samopoczucia. Komórki odzyskują swoja pierwotną częstotliwość i stan naturalnej równowagi. Fale i dźwięki tworzą bezpieczną i przyjemną przestrzeń wokół ciała.
Terapeutyczne wibracje mis wpływają również na:
- wzmocnienie energii życiowej i koncentracji,
- pogłębiają i uspokajają oddech.
- wspomagają i stymulują procesy samouzdrawiające organizmu,
- wpływają na jakość snu,
- radzenie sobie ze stresem,
- są pomocne w redukowaniu bólu stawów i mięśni,
- wspomagają regulację przemianę materii,
- mają wpływ na kreatywność, wspomagają twórcze siły,
- budzą doznania emocjonalne i duchowe.
Masaż misami terapeutycznymi trwa ok. 40 - 50 minut. Ilość osób: 1 Klient + 1 Masażystka

Warsztaty: Masaże biurowe

Masaż biurowy na evencie

W przerwie szkoleń lub równolegle z innymi warsztatami. Forma masażu jest w pełni dopasowana do warunków biurowych. Masażysta skupia swoją uwagę na najbardziej narażonych podczas pracy segmentach ciała powodując zmniejszenie zmęczenia oraz napięcia mięśniowego.

Szczegóły:

 • masaż wykonywany jest na specjalnych krzesłach
 • terapeuci masują najbardziej narażone części ciała: kark, plecy, ramiona, nadgarstki
 • nie wymaga zmiany stroju, wykonywany jest przez ubranie
 • czas trwania masażu wynosi 15 minut

 Zamów imprezę już dziś wybierając sposób poniżej: