REFERENCJE OD FIRM:

 

 

 

 

"Niniejszym pragnę serdecznie podziękować firmie Nordic Sport i osobiście Pani Anecie Dowiedczyk za doskonałą współpracę przy organizacji imprezy integracyjnej dla jednego z naszych kluczowych Klientów.
Jako podmiot oferujący swe usługi na wyjątkowo wymagającym rynku programów motywacyjnych zawsze poszukujemy podwykonawców oferujących odpowiednio wysokie standardy serwisowe. Możemy z satysfakcją potwierdzić, iż w ramach dotychczasowej współpracy, firma Nordic Sport spełniła nasze oczekiwania.
Podsumowując, pragniemy polecić usługi naszego partnera wszystkim zainteresowanym."
W imieniu EVENTeam
Robert Jaruga
www.eventeam.pl

REFERENCJE Z KURSÓW NA INSTRUKTORA NORDIC WALKING:

Super profesjonalne szkolenie. Praktyka i teoria, ćwiczenia sportowe powalające na kolana (dosłownie i w przenośni).
Ćwiczenia w domu kultury z dykcji, asertywności, scenek z różnymi typami klientów naprawdę pouczające i trudne!!
To był super dzień!
Pozdrawiam, Magda Liberadzka

Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych przez firmę Nordic Sport & Events dwukrotnie.
Szkolenia są przeprowadzane zgodnie z ofertą, profesjonalnie, kreatywnie i z poczuciem humoru! :)
Serdecznie polecam!
Justyna Listwoń
Instruktor doskonały :)


REFERENCJE UCZESTNIKÓW AKTYWNYCH WYJAZDÓW:

"Bardzo dziękuję za zorganizowanie super weekendu w Podlesicach. Mimo zimnego wiatru było bardzo miło, wesoło i bardzo sportowo. Pani Aneta jest przesympatyczną osobą, w towarzystwie której chce się przebywać. Poznałam zasady malowania kropkowego, które przy nastrojowej muzyce przedstawił nam Piotr. Dzieło, które stworzyłam zabrałam ze sobą.
Polecam wyjazdy z Nordic Sport. Dobrane towarzystwo, dobrze wybrany rejon
oraz pyszne jedzenie / także dla wegetarian/ Są to niezapomniane chwile spędzone razem, będące bardzo dobrym zastrzykiem energii, której nam, na co dzień tak bardzo potrzeba. Polecam wszystkim"

Pozdrawiam Ela z Warszawy


REFERENCJE UCZESTNIKÓW "URSYNOWSKI NORDIC WALKING"

„Byliśmy uczestnikami kursu Ursynowski Nordic Walking organizowanego przez Dzielnicę. Instruktorzy Pani Aneta i Pan Tomasz byli bardzo profesjonalni. Życzliwie i fachowo opiekowali się każdym nowym uczestnikiem. Możliwość uczenia się pod okiem instruktorów, dodatkowo bez konieczności kupowania kijków, dopóki nie pozna się swoich możliwości i chęci uprawiania Nordic Walking, jest ogromną szansą dla poszerzenia grona zwolenników tego sportu. A korzyści dla zdrowia - ogromne! Uczestnictwo w tych zajęciach dało nam wiele radości i mamy nadzieję, że będziemy mogli je kontynuować dalej. Zorganizowana grupa zachęca i mobilizuje do aktywności. Dziękujemy za możliwość nauki prawidłowego marszu z kijkami w miłej atmosferze.”

"Szanowni Państwo,
Jestem zachwycony Ursynowskimi zajęciami Nordic Walking, prowadzonymi
przez p. Anetę Dowiedczyk. Jest to coś naprawdę znakomitego. Pani Aneta
doskonale wprowadza w ten sposób rekreacji i tworzy wspaniałą atmosferę.
Jest to wysiłek fizyczny odpowiedni dla seniora (i nie tylko). Najlepszym
dowodem atrakcyjności tych zajęć jest fakt, że gdy z małżonką pojawiliśmy
się na zajęciach po raz pierwszy we wrześniu br, to już nie opuściliśmy
żadnych następnych zajęć, niezależnie od pogody. Naszą opinię podziela
liczna grupa osób, bo podobnie jak my, systematycznie uczestniczą w
zajęciach. Mamy nadzieję, że ten WSPANIAŁY POMYSŁ będzie przez Zarząd
Dzielnicy Ursynów kontynuowany w przyszłym roku.
Łączę pozdrowienia"
Marek Bibro
ps znajomi z innych dzielnic stolicy nam zazdroszczą - Wy to macie dobrze, u
nas nikt tak z głową nie pomyśli.


"O zajęciach Nordic Walking, organizowanych przez dzielnicę Ursynów, dowiedziałam się poprzez ogłoszenie na stronie internetowej www.nordicsport.pl. Od pewnego czasu zaczęłam interesować się tym sportem, jednak nie wiedziałam, czy będzie on dla mnie odpowiedni i czy na dłuższą metę się w niego zaangażuję. Zatem kupowanie drogiego sprzętu na samym początku ćwiczeń nie wchodziło w grę. I tu z pomocą przyszła dzielnica Ursynów, szukając chętnych na Ursynowski Nordic Walking. Zapisałam się bez namysłu i przez cały czas trwania zajęć (27.03. - 26.06.) nie opuściłam ani jednego spotkania (nie licząc jednego razu, gdy poważnie zachorowałam). Jestem studentką Politechniki Warszawskiej i większość czasu spędzam przy komputerze, więc takie cotygodniowe zajęcia ruchowe poprawiły moją kondycję, wzmocniły mięśnie oraz rozluźniły nadwyrężony ciągłym siedzeniem kręgosłup. Oprócz tych odczuwalnych zmian zdrowotnych, był jeszcze jeden powód, dla którego przyjeżdżałam w każdy weekend na Kabaty (mieszkam na Pradze Południe, więc taka wyprawa zajmowała mi ok. 45 min w jedną stronę). Mianowicie - bardzo podobała mi się atmosfera panująca na zajęciach. Pani Aneta i Pan Tomasz (który prowadził część zajęć) potrafili stworzyć wśród uczestników nastrój serdeczności, wzajemnej pomocy oraz wyrozumiałości dla tych, którzy szli wolniej. Ponadto zawsze służyli nam fachową radą, jeśli chodzi o styl Nordic Walking, dobór odpowiednich kijków itp. Zajęcia były prowadzone w luźnej atmosferze, gdzie każdy – i dwudziestolatek, i sześćdziesięciolatek – znalazł wspólny temat do rozmowy i nie nudził się podczas marszu. "
Grażyna, Aleksandra, Katarzyna, Waldemar Janiak

"Chciałabym, aby od września ruszyła kolejna edycja Ursynowskiego Nordic Walking, gdyż już teraz bardzo mi brakuje tych zajęć. I, jeśli to możliwe, znów prowadzonych przez Panią Anetę i Pana Tomasza. Miło byłoby się spotkać po wakacjach w tym samym gronie „chodziarzy” stylem Nordic. "
Monika Rojek, lat 23, studentka PW

"Bardzo dziękuję Dzielnicy Ursynów za pomysł zorganizowania zajęć "Ursynowski Nordic Walking", które odbywały się w Lesie Kabackim. Uczestniczyłam w tych zajęciach przez cały okres ich trwania. Uważam, ze jest to bardzo dobra forma na aktywność ruchowa, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Podziękowania również instruktorom, głównie Pani Anecie za prowadzenie zajęć, rozgrzewki i inne ciekawe ćwiczenia, które urozmaicały nasze cotygodniowe spotkania. Dziękuję za nagrodę, kije do Nordic Walking, które otrzymałam za systematyczne uczestnictwo w tych zajęciach. Mam nadzieje, ze Dzielnica Ursynów umożliwi nam od września, kontynuowanie grupowych cyklicznych marszy z Nordic Walking."
Z poważaniem, mieszkanka Natolina Grażyna Tyniec

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.