Jesteśmy warszawską firmą działającą na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się promowaniem Nordic Walking i aktywnego trybu życia. Prowadzimy treningi grupowe i indywidualne, organizujemy warsztaty z Nordic Walking dla grup na zamówienie w całym kraju, prowadzimy sklep internetowy ze sprzętem sportowym, posiadamy Szkołę Instruktorów Nordic Sport. Organizujemy eventy i warsztaty pro-zdrowtne z Nordic Walking, jogą, czy sztukami walki. Słyniemy z dużego zaangażowania i energii połączonej z niebagatelnym poczuciem humoru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zajęć, które podzieliliśmy na:

Treningi i ćwiczenia Nordic Walking 1

Dlaczego warto zapisać się na treningi do nas?

  • reagujemy na Państwa zapytania o treningi natychmiast - nierzadko otrzymujecie od nas odpowiedź w ciągu kilku minut
  • grafik zajęć dopasowujemy ściśle do Państwa potrzeb - nierzadko pracujemy we wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych
  • z pasją i zaangażowaniem i uśmiechem podchodzimy do każdych zajęć i każdej osoby
  • jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak szybko i efektywnie nauczyć poprawnej techniki
  • przeszkoliliśmy autentycznie tysiące osób
  • ponieważ słyniemy również z poczucia humoru na naszych zajęciach zawsze otrzymujecie od nas dodatkową porcję energii w postaci dużej ilości wspólnego śmiechu

Treningi prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy Nordic Walking, dla których priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie uczestników zajęć. Skupiamy się na przekazaniu wiedzy i techniki Nordic Walking nie zapominając jednocześnie o rekreacyjnej formie tej aktywności.

Każde zajęcia to prawdziwa przygoda z nową dla Państwa aktywnością, to propozycje gier i zabaw oraz specjalnie dopasowane ćwiczenia. Najważniejsze dla nas jest abyście Państwo po treningu byli zafascynowani Nordic Walking tak samo jak my i chcieli kontynuować pracę nad swoim zdrowiem i kondycją za pomocą marszów z kijami.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zajęcia były atrakcyjne, efektywne i dopasowane do możliwości każdego uczestnika grupy. Wspólnie dążymy do poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia.

Prowadzimy zajęcia o różnym stopniu intensywności. Treningi dla siebie u nas znajdą osoby szukające wyzwań, budujące kondycję czy przygotowujące się do zawodów. Zajęcia spokojniejsze, skupiające się na nauce i szlifowaniu techniki, pozwalające na rozmowę czy podziwianie przyrody także nieodłączną częścią naszego harmonogramu.

Zapraszamy do kontaktu i wybrania dla siebie odpowiedniej formy treningu.

Treningi i ćwiczenia Nordic Walking 2

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.