Jesteśmy warszawską firmą działającą na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się promowaniem Nordic Walking i aktywnego trybu życia. Prowadzimy treningi grupowe i indywidualne, organizujemy warsztaty z Nordic Walking dla grup na zamówienie w całym kraju, prowadzimy sklep internetowy ze sprzętem sportowym, posiadamy Szkołę Instruktorów Nordic Sport. Organizujemy eventy i warsztaty pro-zdrowtne z Nordic Walking, jogą, czy sztukami walki. Słyniemy z dużego zaangażowania i energii połączonej z niebagatelnym poczuciem humoru.

Oferta treningów i zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które podzieliliśmy na:

Treningi indywidualne

Treningi indywidualne

Dla osób które chcą nauczyć się chodzić z kijami bez podstawowych błędów

kliknij
Rodzice z dziećmi

Rodzice z dziećmi

Dla rodzin które szukają nowych aktywności na świeżym powietrzu

kliknij
Treningi grupowe

Treningi grupowe

Zajęcia cykliczne dla chętnych czyli w grupie raźniej

kliknij
Warsztaty ABC Nordic Walkingu

ABC Nordic Walkingu

Dla osób które chcą profesjonalnie uprawiać Nordic Walking

kliknij
Nordic Walking z Gymstick

Nordic Walking z Gymstick

Dla tych którzy chcą bardziej się zmęczyć i dowiedzieć się co można jeszcze z kijami ...

kliknij

 

 Dlaczego warto zapisać się na treningi do nas?

  •  reagujemy na Państwa zapytania o treningi natychmiast - nierzadko otrzymujecie od nas odpowiedź w ciągu kilku minut
  •  grafik zajęć dopasowujemy ściśle do Państwa potrzeb - nierzadko pracujemy we wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych
  •  z pasją i zaangażowaniem i uśmiechem podchodzimy do każdych zajęć i każdej osoby
  •  jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak szybko i efektywnie nauczyć poprawnej techniki
  •  przeszkoliliśmy autentycznie dziesiątki tysięcy osób
  •  ponieważ słyniemy również z poczucia humoru na naszych zajęciach zawsze otrzymujecie od nas dodatkową porcję energii w postaci dużej ilości wspólnego śmiechu

 Umów się już dziś wybierając sposób poniżej:

Treningi prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy Nordic Walking, dla których priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie uczestników zajęć. Skupiamy się na przekazaniu wiedzy i techniki Nordic Walking nie zapominając jednocześnie o rekreacyjnej formie tej aktywności.

Każde zajęcia to prawdziwa przygoda z nową dla Państwa aktywnością, to propozycje gier i zabaw oraz specjalnie dopasowane ćwiczenia. Najważniejsze dla nas jest abyście Państwo po treningu byli zafascynowani Nordic Walking tak samo jak my i chcieli kontynuować pracę nad swoim zdrowiem i kondycją za pomocą marszów z kijami.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zajęcia były atrakcyjne, efektywne i dopasowane do możliwości każdego uczestnika grupy. Wspólnie dążymy do poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. Prowadzimy zajęcia o różnym stopniu intensywności. Treningi dla siebie u nas znajdą osoby szukające wyzwań, budujące kondycję czy przygotowujące się do zawodów. Zajęcia spokojniejsze, skupiające się na nauce i szlifowaniu techniki, pozwalające na rozmowę czy podziwianie przyrody są także nieodłączną częścią naszego harmonogramu.

 Prowadząca treningi

Instruktor prowadząca treningi Aneta Dowiedczyk - od 2007 roku uczę techniki Nordic Walking każdego, kto chce zacząć używać kijów poprawnie i efektywnie. Często spotykam się z opiniami, że mimo prób samodzielnej nauki techniki na podstawie książek czy internetu nic nie zastąpi realnego kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje błędy, eliminuje złe nawyki i daje cenne wskazówki. Zachęcam Państwa do zajęć indywidualnych, które sprawią, że Nordic Walking stanie się Waszym sposobem na zdrowie i kondycję. Czeka na Państwa trening zawierający ćwiczenia rozgrzewkowe, naukę techniki, gry i zabawy z kijami oraz rozciąganie. Nauczę Was prostej, ale nie łatwej techniki marszu, będziecie ćwiczyć, bawić się i śmiać a na koniec poczujecie cudowną moc endorfin i dużo energii na cały dzień!

 

 Referencje i opinie o naszych treningach i kursach znajdziecie na Facebook oraz Google

Treningi i ćwiczenia Nordic Walking 2