Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking a nie wiesz od czego zacząć? Próbujesz samodzielnie chodzić z kijami, ale zależy Ci żeby poprawić i udoskonalić technikę? Mieszkasz w Warszawie lub okolicy i poszukujesz trenera, który przyjedzie do Ciebie ze sprzętem? Umów się na trening indywidualny z Nordic Walking!

 Dla kogo jest trening indywidualny?

  •  dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kijami i zależy im aby chodzić efektywnie
  •  dla tych, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu
  •  dla tych, którzy szukają bezpiecznej formy aktywności i dbają o zdrowie i kondycję
  •  dla tych, którzy chcą dobrać odpowiedni sprzęt i zaplanować swój trening z instruktorem
  •  dla tych, którzy szukają alternatywy dla innych aktywności i mają zalecenia do tego typu ruchu

Ćwiczenia z kijami w parach

Prawidłowa technika marszu z kijami to gwarancja efektywnego treningu. Wiemy, że poprawny styl Nordic Walking wymaga czasu, poświęceń a przede wszystkim treningów z doświadczonym trenerem. Niepoprawna technika marszu z kijami skutkuje brakiem efektów, frustracją a nawet kontuzjami. Poprawna technika marszu z kijami zapewni zdrowie, energię, poprawę samopoczucia i radość z ruchu.

Ponieważ przeszkoliliśmy tysiące osób to posiadamy szybkie i skuteczne metody nauki techniki Nordic Walking. Sprawimy, że szybko i bezstresowo opanujesz tajniki marszu z kijami a dodatkowo spędzisz czas bawiąc się i relaksując w niezwykły sposób. Na zajęciach dla par spodziewajcie się atrakcji w postaci gier i zabaw, które wywołają mnóstwo radości i śmiechu.

Od lat staramy się szkolić tak, aby każdy odczuł na swoim ciele pozytywy płynące z Nordic Walking. Po treningu będziesz: zadowolony, pełen energii, dotleniony i zrelaksowany. Eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl. Dobierzemy do Ciebie odpowiedni sprzęt, doradzimy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po treningu można zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub z wysyłką w sklepie internetowym.

 Umów się na trening ponieważ

  •  szybko i efektywnie poznasz na czym polega Nordic Walking, dowiesz jak chodzić poprawnie, jakiego sprzętu używać i w co się ubrać na trening
  •  po treningu będziesz czuł się pełen energii, pozytywnie zmęczony a endorfiny znacznie poprawią Twoje samopoczucie
  •  oprócz tego, że poznasz technikę marszu, będziesz tez uczestniczył w zręcznościowych grach i zabawach z kijami
  •  odpowiedź na swoje zapytanie o dostępność terminów otrzymasz od nas tego samego dnia, nierzadko natychmiast
  •  do wyboru damy Ci różne godziny i dni tak aby dopasować się do Twoich potrzeb

Pamiętaj! Regularnie uprawiany Nordic Walking to gwarancja poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. To aktywność, którą można uprawiać cały rok - wystarczą dwa kije i sportowy strój.

Proponowane miejsca spotkań: Warszawa i okolice a w szczególności: Ursynów - Las Kabacki, Pola Mokotowskie, warszawskie parki, Piaseczno, Konstancin lub inne miejsca po uzgodnieniu.
Terminy: dowolny dzień tygodnia i dowolna godzina wg bieżącej dostępności. Ceny treningów znajdziesz w zakładce Cennik zajęć

 Umów się już dziś wybierając sposób poniżej:

Ćwiczenia z kijami na łące

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu. Taki voucher to idealny prezent dla Ciebie lub Twoich bliskich. Bony dostarczamy przez e-mail bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w Sklepie Nordic Sport

 Referencje i opinie o naszych treningach i kursach znajdziecie na Facebook oraz Google