Zapraszamy Państwa na specjalny trening indywidualny (90min.) Nordic Walking z Gymstick. Ten nowatorski trening to połączenie nauki Nordic Walking z ćwiczeniami na specjalnym przyrządzie o nazwie Gymstick (specjalne gumy przypinane do kijów Nordic Walking). Na uczestnika czeka najpierw 60 min. nauki chodzenia techniką Nordic Walking a później 30 min. ćwiczeń wzmacniających mięśnie z Gymstickiem. Program treningu opracowany został przez doświadczonych trenerów Nordic Walking i Gymstick i jest wynikiem wieloletniej pasji do obu tych dyscyplin.

Dlaczego wybrać trening rozszerzony?

Taka forma treningu dotyczy osób, które oczekują większej intensywności i wyzwań w postaci mocniejszych ćwiczeń oraz chcą urozmaicić marsz Nordic Walking.

Proponujemy intensywne ćwiczenia budujące kondycję, poprawiające siłę i wytrzymałość. Ćwiczenia z Gymstick to wyjątkowe treningi dzięki gumom przypiętym do kijów. Regularne ćwiczenia pozwalają na budowanie siły mięśni, poprawiają postawę i równowagę, kształtują sylwetkę.

To też doskonały sposób na mocny i szybki trening dający moc energii i endorfin. Gymstick to prosty przyrząd dający nieograniczoną liczbę możliwości i różnorodności ćwiczeń. Przyrząd ten został doceniony na targach sportowych oraz przez licznych sportowców jako element urozmaicenia treningów.

 Umów się już dziś wybierając sposób poniżej:

Ćwiczenia Nordic Walking połączone z Gymstick

Bon prezentowy na zajęcia Nordic Walking i Gymstick jest dostępny w sklepie internetowym tutaj

Program zajęć jest dopasowywany do możliwości ćwiczącego. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Zapewniamy profesjonalny sprzęt do Nordic Walking i Gymstick. Zajęcia odbywają się w miejscu zaproponowanym przez Klienta (Warszawa lub okolice). Terminy zajęć do uzgodnienia.

 Referencje i opinie o naszych treningach i kursach znajdziecie na Facebook oraz Google

Gumy Gymstick na kijach do nordic walkingu