Działamy na terenie województwa mazowieckiego i zapraszamy Państwa na zajęcia grupoweindywidualne z Nordic Walking do Warszawy. Na życzenie dojeżdżamy ze specjalnymi warsztatami z Nordic Walking do grup na terenie całego kraju.

Treningi prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy Nordic Walking, dla których priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie uczestników zajęć. Skupiamy się na przekazaniu wiedzy i techniki Nordic Walking nie zapominając jednocześnie o rekreacyjnej formie tej aktywności.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zajęcia były atrakcyjne, efektywne i dopasowane do możliwości każdego uczestnika grupy. Wspólnie dążymy do poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia.

Wspieramy rehabilitujących się, doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i intensywności treningu.

Prowadzimy zajęcia o różnym stopniu intensywności. Treningi dla siebie u nas znajdą osoby szukające wyzwań, budujące kondycję czy przygotowujące się do zawodów. Zajęcia spokojniejsze, skupiające się na nauce i szlifowaniu techniki, pozwalające na rozmowę czy podziwianie przyrody także nieodłączną częścią naszego harmonogramu.

Jako doświadczona grupa stworzyliśmy autorski program treningowy POWER NORDIC WALKING, który łączy w sobie elementy treningu interwałowego z intensywnymi ćwiczeniami ogólnorozwojowymi oraz elementami treningu Crossfit i Gymstick.

Zimą i latem zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty naszych zajęć: Sylwester z Nordic Walking, Aktywny Weekend czy Aktywne Wakacje.

Cennik zajęć indywidualnych i grupowych znajdziecie w zakładce CENNIK ZAJĘĆ.

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.