Zapraszamy na zajęcia fitness z Gymstick. Zajęcia prowadzimy na zamówienie dla grup bądź osób indywidualnych. Jeżeli potrzebujecie Państwo urozmaicić swoje treningi na sali lub np. wzmocnić Nordic Walking dodatkowymi ćwiczeniami to zapraszamy do kontaktu.

Czym jest Gymstick? - to specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, który dzięki gumom przymocowanym do specjalnego kija uaktywnia większą część mięśni. Proponowane przez nas ćwiczenia kształtują sylwetkę, rozwijają ciało i budują super kondycję!

Stworzyliśmy nowatorskie, intensywne i niespotykane w innych szkołach zajęcia łączące Nordic Walking i Gymstick. Trening z Gymstick to intensywne, ale dopasowane do poziomu uczestnika ćwiczenia, budujące siłę, kondycję i poprawiające sylwetkę.

Fitness z Gymstick dla grup to idealny sposób na urozmaicenie oferty zajęć. Takie zajęcia to duża odmiana w stosunku do standardowych i często stosowanych rodzajów ćwiczeń. Gymstick daje nieograniczone możliwości zestawów ćwiczeń indywidualnie czy nawet w parach.

Możliwość doboru intensywności ćwiczeń poprzez odpowiedni dobór rodzaju kija i poziomu naciągu gum czyni go idealnym przyborem dla każdego. To dlatego ćwiczenia z Gymstick są przeznaczone dla osób w każdej grupie wiekowej. Idealnie sprawdza się w treningu personalnym. Znalazł on pełną aprobatę nie tylko w strefie fitness, terapii, profilaktyce zdrowia, ale także w treningu sportowym. Wielostronność zastosowania Gymstick pokazuje jego potencjał oraz czyni go bardzo popularnym. Przybory te stanowią podstawę zajęć zarówno ogólnorozwojowych jak i w rozbudowanym treningu funkcjonalnym.

 
Głównym celem ćwiczeń z Gymstick jest przyrost siły mięśniowej, zwiększenie zakresu ruchu oraz poprawa koordynacji ruchowej. Uniwersalność zastosowania przyboru polega na szybkiej zmianie poszczególnych pozycji podczas ćwiczeń oraz na indywidualnym dopasowaniu wartości obciążenia. Ćwiczenia są łatwe do przeprowadzenia nawet na salach o mniejszej powierzchni, a także w warunkach domowych.
 
Oferowany jest w 5 stopniach oporu:
 
- od 1 do 10kg, kolor zielony,
- od 1 do 15kg, kolor niebieski,
- od 1 do 20kg, kolor czarny,
- od 1 do 25kg, kolor srebrny,
- od 1 do 30kg, kolor złoty.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.