Terminy:
wtorek
18:00 - 19:30 POWER NORDIC WALKING
czwartek
18:00 - 19:30 CLASSIC NORDIC WALKING

Miejsce spotkania: Park na Zdrowiu - parking przy ZOO (przystanek tramwajowy i autobusowy Konstantynowska-ZOO)

Sprzęt: na wszystkich zajęciach uczestnikom wypożyczamy kije do Nordic Walkingu.

Start: 05/05/2016

POWER NORDIC WALKING to nasz autorski trening stworzony dla osób, które chcą podnieść swoją kondycję oraz nabrać siły i energii. Oprócz intensywnego marszu interwałowego Nordic Walking do zadań podczas treningu włączamy intensywne ćwiczenia Crossfitowe i Gymstick (szczegóły na treningu). Do Power Treningu włączamy też mnóstwo gier i zabaw, śmiechu i energii oraz zapewniamy falę endorfin po treningu. Zajęcia te są przeznaczone dla osób znających technikę marszu i posiadających dobrą kondycję.

CLASSIC NORDIC WALKING to zajęcia klasyczne dla osób uczących się techniki Nordic Walking oraz dla tych, które znają technikę marszu i chcą ją szlifować pod okiem instruktora  Zajęcia o umiarkowanym i średnim stopniu intensywności.

Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia indywidualne na których szkolimy z techniki marszu Nordic Walking, omawiamy zalety oraz przechodzimy przez poszczególne kroki w technice marszu. Sugerowana ilość lekcji to 2. Podczas treningu nauczycie się Państwo jak chodzić techniką podstawową i zaawansowaną, dobierzemy Wam odpowiedni sprzęt, dowiecie się jak chodzić poprawnie i efektywnie.

Ceny zajęć grupowych znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.