Zapraszamy na zajęcia indywidualne wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking lub sprawdzić się pod okiem instruktora i poprawić swoją technikę marszu.

Termin: dowolny dzień tygodnia, po umówieniu się

Proponowane miejsca spotkań: Park na Zdrowiu, parking przy ZOO

Marsz poprawną techniką Nordic Walking to gwarancja pozytywnych efektów treningów, poprawa stanu zdrowia oraz kondycji i samopoczucia. Przeszkoliliśmy tysiące osób i wiemy, że nauka pod okiem instruktora jest dużo bardziej efektywna a przede wszystkim gwarantuje wyrobienie poprawnych nawyków.

Na urlopie, w sanatoriach, w spa czy na wakacjach często mają Państwo pierwszą styczność z kijami, zwykle jest to za mało aby nauczyć się chodzić poprawną techniką. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami – eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl.

Pomagamy w doborze sprzętu, doradzamy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po każdym treningu można u nas zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub w naszym sklepie internetowym.

Ceny znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich na święta. Bony dostarczamy przez email bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.