TERMIN: każda niedziela od 03/09/2017 w godz. 10.00-11.30

Miejsce spotkania: parking Tesco Kabaty, AL. KEN 14, II brama wjazdowa, obok pętli autobusowej (od wyjścia z Metra Kabaty kieruj się na wprost chodnikiem, wzdłuż bocznej ściany marketu w stronę wejścia do lasu, na końcu parkingu spotkasz grupę osób z kijami i instruktora).

Sprzęt: na wszystkich zajęciach uczestnikom wypożyczamy kije (w cenie zajęć), można przynieść swoje ale muszą to być kije do Nordic Walkingu.

NORDIC WALKING KABATY to trening stworzony dla osób, które chcą podnieść swoją kondycję oraz nabrać siły i energii. Do treningu włączamy też mnóstwo gier i zabaw, śmiechu i energii oraz zapewniamy falę endorfin po treningu. Zajęcia te są przeznaczone dla osób znających technikę marszu i posiadających dobrą kondycję, ale także dla dopiero uczących się lub chcących szlifować swoją technikę.

Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia indywidualne, na których szkolimy z techniki marszu Nordic Walking, omawiamy zalety oraz przechodzimy przez poszczególne kroki w technice marszu. Sugerowana ilość lekcji to 2-3. Podczas treningu nauczycie się Państwo jak chodzić techniką podstawową i zaawansowaną, dobierzemy Wam odpowiedni sprzęt, dowiecie się jak chodzić poprawnie i efektywnie.

Ceny:
20 zł / 90 min. - trening z własnymi kijami
25 zł / 90 min. - trening z kijami wypożyczonymi
200 zł  - karnet 12 wejść

Zapisy: tel. 506 249 504 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.