Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking a nie wiesz od czego zacząć?

Próbujesz samodzielnie chodzić z kijami ale zależy Ci żeby poprawić i udoskonalić technikę?

Zapisz się na treningi indywidualne z instruktorem!

Prawidłowa technika marszu z kijami to gwarancja efektywnego treningu. Wiemy, że poprawny styl Nordic Walking wymaga czasu, poświęceń i treningów z doświadczonym trenerem.

Niepoprawna technika marszu z kijami skutkuje brakiem efektów, frustracją a nawet kontuzjami. Poprawna technika marszu z kijami zapewni zdrowie, energię, poprawę samopoczucia i radość z ruchu.

Od lat staramy się szkolić tak, aby każdy odczuł na swoim ciele pozytywy płynące z Nordic Walking. Po treningu będziesz: zadowolony, pełen energii, dotleniony i zrelaksowany.

Ponieważ przeszkoliliśmy tysiące osób to wypracowaliśmy szybkie i skuteczne metody nauki techniki Nordic Walking. Sprawimy, że szybko i bezstresowo opanujesz tajniki marszu z kijami a dodatkowo spędzisz czas bawiąc się i relaksując w niezwykły sposób. Na zajęciach dla par spodziewajcie się atrakcji w postaci gier i zabaw, które wywołają mnóstwo radości i śmiechu.

Dobierzemy do Ciebie odpowiedni sprzęt, doradzimy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po treningu będziesz mógł od razu zakupić kije.

Ceny znajdziesz w zakładce: CENNIK ZAJĘĆ

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich na święta. Bony dostarczamy przez email bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

 Ważna informacja: COVID-19 - na naszych kursach zachowujemy:

- bezpieczny 2 metrowy dystans
- nosimy maseczki
- nosimy rękawiczki
- dla każdego kursanta mamy maseczki jednorazowe
- dezynfekujemy kije
- nosimy żele dezynfekujące

! Nordic Walking to bezpieczna forma ruchu na świeżym powietrzu.

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.