Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking a nie wiesz od czego zacząć?

Próbujesz samodzielnie chodzić z kijami, ale zależy Ci żeby poprawić i udoskonalić technikę?

Mieszkasz w Warszawie lub okolicy i poszukujesz trenera, który przyjedzie do Ciebie ze sprzętem?

Umów się na trening indywidualny z Nordic Walking!

Prawidłowa technika marszu z kijami to gwarancja efektywnego treningu. Wiemy, że poprawny styl Nordic Walking wymaga czasu, poświęceń a przede wszystkim treningów z doświadczonym trenerem.
Niepoprawna technika marszu z kijami skutkuje brakiem efektów, frustracją a nawet kontuzjami. Poprawna technika marszu z kijami zapewni zdrowie, energię, poprawę samopoczucia i radość z ruchu.

Ponieważ przeszkoliliśmy tysiące osób to wypracowaliśmy szybkie i skuteczne metody nauki techniki Nordic Walking. Sprawimy, że szybko i bezstresowo opanujesz tajniki marszu z kijami a dodatkowo spędzisz czas bawiąc się i relaksując w niezwykły sposób. Na zajęciach dla par spodziewajcie się atrakcji w postaci gier i zabaw, które wywołają mnóstwo radości i śmiechu.

Od lat staramy się szkolić tak, aby każdy odczuł na swoim ciele pozytywy płynące z Nordic Walking. Po treningu będziesz: zadowolony, pełen energii, dotleniony i zrelaksowany.

Dobierzemy do Ciebie odpowiedni sprzęt, doradzimy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po treningu można zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub z wysyłką w sklepie internetowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami – eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl.

Dlaczego warto zapisać się na trening?
•    szybko i efektywnie poznasz na czym polega Nordic Walking, dowiesz jak chodzić poprawnie, jakiego sprzętu używać i w co się ubrać na trening  
•    odpowiedź na swoje zapytanie o dostępność terminów otrzymasz od nas tego samego dnia, nierzadko natychmiast
•    do wyboru damy Ci różne godziny i dni tak aby dopasować się do Twoich potrzeb
•    po treningu będziesz czuł się pełen energii, pozytywnie zmęczony a endorfiny znacznie poprawią Twoje samopoczucie
•    oprócz tego, że poznasz technikę marszu, będziesz tez uczestniczył w zręcznościowych grach i zabawach z kijami

Pamiętaj! Regularnie uprawiany Nordic Walking to gwarancja poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. To aktywność, którą można uprawiać cały rok - wystarczą dwa kije i sportowy strój.

Proponowane miejsca spotkań: Warszawa i okolice a w szczególności: Ursynów - Las Kabacki, Pola Mokotowskie, warszawskie parki, Piaseczno,  Konstancin lub inne miejsca po uzgodnieniu.

Terminy: dowolny dzień tygodnia, dowolna godzina

Ceny treningów znajdziesz w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla Ciebie lub Twoich bliskich. Bony dostarczamy przez e-mail bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w sklepie internetowym.


"Od 13 lat uczę techniki Nordic Walking każdego, kto chce zacząć używać kijów poprawnie i efektywnie. Często spotykam się z opiniami, że mimo prób samodzielnej nauki techniki na podstawie książek czy internetu nic nie zastąpi realnego kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje błędy, eliminuje złe nawyki i daje cenne wskazówki. Zachęcam Państwa do zajęć indywidualnych, które sprawią, że Nordic Walking stanie się Waszym sposobem na zdrowie i kondycję." Zapraszam -  Aneta Dowiedczyk, instruktor, szkoleniowiec i pasjonatka Nordic Walking.

Ważna informacja:

COVID-19 - na naszych kursach zachowujemy:
- bezpieczny 2 metrowy dystans
- nosimy maseczki
- nosimy rękawiczki
- dla każdego kursanta mamy maseczki jednorazowe
- dezynfekujemy kije
- nosimy żele dezynfekujące

! Nordic Walking to bezpieczna forma ruchu na świeżym powietrzu.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.