Zapraszamy na zajęcia indywidualne wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking lub też poprawić i udoskonalić swoją technikę marszu.

Prawidłowa technika marszu z kijami to gwarancja efektywnego treningu. Wiemy, że poprawny styl Nordic Walking wymaga czasu, poświęceń i treningów z doświadczonym instruktorem.

Niepoprawna technika marszu z kijami skutkuje brakiem efektów, frustracją a nawet kontuzjami. Poprawna technika marszu z kijami zapewni zdrowie, energię, poprawę samopoczucia i radość z ruchu.

Od lat staramy się szkolić tak, aby każdy odczuł na swoim ciele pozytywy płynące z Nordic Walking. Gwarantujemy, że każdy uczestnik naszych zajęć wyjdzie z nich zadowolony, pełen energii, dotleniony i zrelaksowany.

Przeszkoliliśmy tysiące osób, wypracowaliśmy szybkie i skuteczne metody nauki techniki Nordic Walking. Sprawimy, że szybko i bezstresowo opanujecie Państwo tajniki marszu z kijami a dodatkowo spędzicie ten czas bawiąc się i relaksując w niebanalny sposób. Proponujemy też specjalne zestawy ćwiczeń z kijami dla par czy kilkuosobowych grup.

Pomagamy w doborze sprzętu, doradzamy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po każdym treningu można u nas zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub w naszym sklepie internetowym.

Na urlopie, w sanatoriach, w spa czy na wakacjach często mają Państwo pierwszą styczność z kijami, zwykle jest to za mało aby nauczyć się chodzić poprawną techniką. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami – eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl.

Ceny znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich na święta. Bony dostarczamy przez email bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.