Zapraszamy na zajęcia indywidualne wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking lub sprawdzić swoją technikę pod okiem instruktora. Szkolimy nieprzerwanie od 2007 roku!

Terminy: dowolny dzień tygodnia, dowolna godzina

Proponowane miejsca spotkań: Ursynów - Las Kabacki, Pola Mokotowski, Piaseczno.

Poprawna technika Nordic Walking to gwarancja poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. W nauce Nordic Walking pomoże Państwu nasz instruktor, który pokaże poszczególne elementy kroku Nordic Walking, nauczy ćwiczeń wspomagających technikę, sprawdzi i poprawi styl marszu.

Pomagamy w doborze sprzętu, doradzamy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po każdym treningu można u nas zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami – eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl.

Ceny znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich na święta. Bony dostarczamy przez email bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

 "Od 11 lat uczę techniki Nordic Walking każdego, kto chce zacząć używać kijów poprawnie i efektywnie. Często spotykam się z opiniami, że mimo prób samodzielnej nauki techniki na podstawie książek czy internetu nic nie zastąpi kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje błędy, eliminuje złe nawyki i daje cenne wskazówki. Zachęcam Państwa do zajęć indywidualnych, które sprawią, że Nordic Walking stanie się Państwa sposobem na zdrowie i kondycję." Zapraszam Aneta Dowiedczyk, instruktor Nordic Walking.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.