Zapraszamy na zajęcia indywidualne wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking lub sprawdzić swoją technikę pod okiem instruktora. Cała Warszawa chodzi z nami od 2007 roku!

Dlaczego warto zapisać się na treningi do nas?

  • Reagujemy na Państwa zapytania o treningi natychmiast - nierzadko otrzymujecie od nas odpowiedź w ciągu kilku minut
  • Grafik zajęć dopasowujemy ściśle do Państwa potrzeb - nierzadko pracujemy we wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych
  • Z pasją i zaangażowaniem i uśmiechem podchodzimy do każdych zajęć i każdej osoby
  • Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak szybko i efektywnie nauczyć poprawnej techniki
  • Przeszkoliliśmy autentycznie tysiące osób
  • Ponieważ słyniemy również z poczucia humoru na naszych zajęciach zawsze otrzymujecie od nas dodatkową porcję energii w postaci dużej ilości wspólnego śmiechu

WAŻNE: Regularnie uprawiany Nordic Walking to gwarancja poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. To aktywność, którą można uprawiać cały rok - wystarczą dwa kije i sportowy strój. Jeśli jednak ma być to efektywna forma ruchu zdecydowanie zalecany jest trening z instruktorem, który nauczy poszczególnych elementów techniki, poprawi błędy i odpowiednio zmotywuje. Pokażemy Państwu poszczególne elementy kroku Nordic Walking, nauczymy ćwiczeń wspomagających technikę, sprawdzimy i poprawimy styl marszu.

Instruktor doradzi również w doborze sprzętu, w kwestii stroju, obuwia czy akcesoriów do Nordic Walking. Po każdym treningu można u nas zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub z wysyłką w sklepie internetowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami – eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl.

Ceny znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Terminy: dowolny dzień tygodnia, dowolna godzina

Proponowane miejsca spotkań: Warszawa i okolice a w szczególności: Ursynów - Las Kabacki, Pola Mokotowskie, Piaseczno lub inne miejsca po uzgodnieniu.

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich na święta. Bony dostarczamy przez e-mail bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

 "Od 11 lat uczę techniki Nordic Walking każdego, kto chce zacząć używać kijów poprawnie i efektywnie. Często spotykam się z opiniami, że mimo prób samodzielnej nauki techniki na podstawie książek czy internetu nic nie zastąpi kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje błędy, eliminuje złe nawyki i daje cenne wskazówki. Zachęcam Państwa do zajęć indywidualnych, które sprawią, że Nordic Walking stanie się Państwa sposobem na zdrowie i kondycję." Zapraszam Aneta Dowiedczyk, instruktor Nordic Walking.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.