Zapraszamy na zajęcia indywidualne wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking lub sprawdzić swoją technikę pod okiem instruktora. Szkolimy nieprzerwanie od 2007 roku!

Termin: niedziela lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu się

Proponowane miejsca spotkań: Ursynów - Las Kabacki, Pola Mokotowski, Piaseczno.

Poprawna technika Nordic Walking to gwarancja poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. W nauce Nordic Walking pomoże Państwu nasz instruktor, który pokaże poszczególne elementy kroku Nordic Walking, nauczy ćwiczeń wspomagających technikę, sprawdzi i poprawi styl marszu.

Pomagamy w doborze sprzętu, doradzamy w kwestii stroju, obuwia i akcesoriów do Nordic Walking. Po każdym treningu można u nas zakupić kije do Nordic Walking osobiście lub w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami – eliminujemy błędy, szlifujemy technikę, poprawiamy styl.

Ceny znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK ZAJĘĆ

Zachęcamy też do zakupu zajęć indywidualnych w postaci bonu prezentowego (vouchera) jako prezentu dla swoich bliskich. Taki voucher to idealny prezent dla bliskich na święta. Bony dostarczamy przez email bez zbędnych kosztów wysyłki. Bony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

 

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.