Autorski program treningowy!

Zapraszamy na zajęcia Nordic Walking z Gymstick. Od tego sezonu przygotowaliśmy dla Państwa specjalny trening!

Ten nowatorski trening to połączenie Nordic Walking z intensywnymi ćwiczeniami na specjalnym przyrządzie o nazwie Gymstick (specjalistyczny kij z gumami). Program treningu opracowany został przez doświadczonych trenerów Nordic Walking i Gymstick i jest wynikiem wieloletniej pasji do obu tych dyscyplin.

Taka forma treningu dotyczy osób, które oczekują większego zmęczenia , mocniejszych efektów oraz chcą urozmaicić marsz Nordic Walking dodatkowymi ćwiczeniami.

Pierwsza część zajęć to 60 min. nauki i doskonalenia techniki Nordic Walking a kolejne 30 min. to ćwiczenia ogólnorozwojowe z Gymstick.

Proponujemy intensywne ćwiczenia budujące kondycję, poprawiające siłę i wytrzymałość. Ćwiczenia z Gymstick to wyjątkowe treningi dzięki gumom przypiętym do kija. Regularne ćwiczenia pozwalają na budowanie siły mięśni, poprawiają postawę i równowagę, kształtują sylwetkę.

To też doskonały sposób na mocny i szybki trening dający moc energii i endorfin. Gymstick to prosty przyrząd dający nieograniczoną liczbę możliwości i różnorodności ćwiczeń. Przyrząd ten został doceniony na targach sportowych oraz przez licznych sportowców jako element urozmaicenia treningów.

Program zajęć jest dopasowywany do możliwości ćwiczącego. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt do Nordic Walking i Gymstick w cenie treningu.

Bon prezentowy na zajęcia Nordic Walking i Gymstick jest do kupienia TUTAJ

Zajęcia odbywają się w miejscu zaproponowanym przez Klienta. Terminy zajęć do uzgodnienia z trenerem. Zapraszamy do kontaktu.

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.