Logo firmowe Nordic Sport & Events

 

Nordic Sport & Events to ekipa pasjonatów aktywnego trybu życia w szczególności Nordic Walkingu. Od 2007 roku przeszkoliliśmy i nadaliśmy uprawnienia setkom instruktorów Nordic Walking, przeprowadziliśmy tysiące zajęć i treningów dla kilkudziesięciu tysięcy osób i wyspecjalizowaliśmy się w eventach i warsztatach na terenie całego kraju.

Współpracujemy z firmami, instytucjami, szkołami czy hotelami. Prowadzimy treningi dla zorganizowanych grup i osób indywidualnych.

Działamy głównie w mazowieckim, w szczególności w Warszawie, natomiast imprezy, warsztaty czy eventy prowadzimy na terenie całego kraju.

Posiadamy:

  • szkołę instruktorów, w której tysiące uczestników empirycznie poznaje tajniki Nordic Walking
  • autorskie projekty na treningi, warsztaty, rajdy i duże imprezy z Nordic Walking
  • doświadczonych i zaangażowanych instruktorów, trenerów i szkoleniowców
  • sprawdzone rozwiązania na eventy, warsztaty oraz dowolne imprezy z udziałem Nordic Walking
  • procedury w organizacji eventów z Nordic Walking i innych aktywności ruchowych
  • doświadczenie w pracy z firmami
  • wysoką kulturę pracy
  • ofertę autorskich aktywnych weekendów i wakacji
  • sklep z profesjonalnym sprzętem sportowym 

Prowadzimy eventy i warsztaty dla mniejszych i większych grup, na imprezach integracyjnych, maratonach i dowolnych wydarzeniach promujących zdrowie. Pracujemy dla małych, średnich i dużych firm.

Nasze treningi charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą i sportowym duchem dzięki profesjonalnej kadrze, pasji i doświadczeniu instruktorów.

Każdy Klient jest dla nas niezwykle ważny. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika, dostrzegamy jego potrzeby i odpowiadamy na nie.

Angażujemy wszystkie siły aby zapewnić komfort naszym Klientom. Nasi instruktorzy nie tylko uczą techniki marszu Nordic Walking, ale sprawiają też, że uczestnicy treningów doskonale się bawiąc - pozbywają się stresu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do Nordic Walking (wypożyczalnia i sklep z kijami do Nordic Walking) oraz innym sprzętem sportowym niezbędnym na imprezach integracyjnych lub eventach (Gymstick, piłki i inne).

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

 

 

Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!