Jesteś na stronie zapisu na kurs instruktora Nordic Walking. Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Gwiazdką oznaczone są pola wymagane, które należy wypełnić, wybrać wartości z listy lub zaznaczyć. O kursach możesz przeczytać szczegóły w menu po prawej stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia kursu i wystawienia stosownych dokumentów
Oświadczam że nie mam przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w kursie
refresh

Obsługa formularza: Proszę przepisać kod z obrazka, jeden raz nacisnąć przycisk Wyślij. Proszę zaczekać na przetworzenie się formularza i nie odświeżać strony a następnie sprawdzić czy przyszedł e-mail z potwierdzeniem zapisu. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nami pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 506 249 504Warunki uczestnictwa w kursie:

  • poprawnie wypełniony powyższy formularza zgłoszeniowy
  • wysłane zdjęcie do legitymacji w formacie JPG na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wpłacona zaliczka za szkolenie, w tytule imię nazwisko/miasto/data
  • zebranie się grupy lub potwierdzenie szkolenia przez Organizatora

W ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dostarczenia Organizatorowi formularza zgłoszenia, kandydat na kurs otrzyma na podany adres mailowy potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegóły dotyczące szkolenia. Podstawę płatności za szkolenie stanowi wpłacona przez Zamawiającego zaliczka w kwocie 300zł. Konto bankowe do wpłat za kursy 74 1140 2004 0000 3102 7582 2071 (mBank). Pozostała kwota może być wpłacona na 5 roboczych dni przed kursem lub w dniu szkolenia gotówką. Wystawiamy faktury VAT. Brak wpłaty zaliczki w terminie do 14 dni roboczych przed szkoleniem jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w szkoleniu. Złożenie pisemnej rezygnacji z udziału w szkoleniu nie później niż 14 dni roboczych przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych a zaliczka jest zwracana na konto uczestnika. W przypadku niezłożenia rezygnacji na 14 dni roboczych przed szkoleniem - mailem lub telefonicznie - przez Zamawiającego zaliczka nie będzie zwracana.

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania modyfikacji programu szkolenia w merytorycznie uzasadnionych przypadkach.